موج
کدخبر : ۳۵۵۶۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-355666

رییس دادگستری بافق؛

رییس دادگستری بافق در رابطه با اتخاذ تصمیم در خصوص معیشت مردم افزود: مجلس شورای اسلامی می تواند با تهیه طرح های لازم و تصویب قانون مانع افزایش این تورم لجام گسیخته در جامعه شده ولی مشاهده می شود هیچ برنامه مدونی از سوی مجلس وجود دارد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، اسماعیل دهقان شوازی رئیس دادگستری شهرستان بافق گفت: تعامل و همکاری دستگاه قضا با دولت و مجلس در پیشبرد مسائل مهم کشور از جمله مسئله اقتصادی که مردم دست به گریبان آن هستند باید در اولویت و سرلوحه تمام کارها قرار گیرد.

وی در جلسه رسیدگی به مشکلات شهرستان بافق بیان داشت: با کاهش ارزش پول ملی و بالا رفتن نرخ ارز و میزان نقدینگی در کنار معضلاتی که از لحاظ اقتصادی و معیشتی مردم مربوط به شیوع کرونا صورت گرفته فشار جدی ای به زندگی مردم وارد شده است.

این مقام قضایی در رابطه با اتخاذ تصمیم از سوی روسای سه گانه در خصوص معیشت مردم افزود: مجلس شورای اسلامی می تواند با تهیه طرح های لازم و تصویب قانون مانع افزایش این تورم لجام گسیخته در جامعه شده ولی مشاهده می شود هیچ برنامه مدونی از سوی مجلس وجود نداشته و امروز بیش از هر زمانی مسئله اصلی اتخاذ تصمیم و همبستگی رؤسای قوای سه گانه برای برون رفت از این وضعیت، مهم است.

وی در خصوص توسعه شهرستان اظهار داشت: با برنامه ریزی های مدون و کارشناسی موثر لازم است کارگروه های توسعه در این شهرستان صورت پذیرد و با استفاده از نظرات کارشناسان و خبره ها در رشته های مختلف در رابطه با این موضوع برنامه ریزی های لازم و تصمیمات مناسب گرفته شود.

دهقان شوازی در پایان تصریح کرد: حضور نماینده مربوط به حوزه بافق در مجلس شورای اسلامی در این کارگروه های توسعه علاوه بر دلگرمی و جلب جوانان می تواند مشکل گشای بسیاری از مشکلات و معضلات این شهرستان باشد.

شایان ذکر است در این جلسه صباغیان نماینده مجلس شورای اسلامی مربوط به حوزه شهرستان بافق و کارکنان قضایی این شهرستان حضور داشته و به بررسی مشکلات و معضلات این شهرستان پرداختند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها