موج
کدخبر : ۳۵۵۱۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-355152

محمدعلی هادی مطرح کرد؛

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مرزی پارس آباد مغان از راه‌اندازی ۱۸ خانه هلال در این شهرستان با هدف همگانی کردن آموزش امدادی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج از اردبیل، محمدعلی هادی  رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مرزی پارس آباد  در حاشیه جلسه هماهنگی با اصحاب رسانه در خصوص همکاری در اطلاع رسانی فعالیت و عملکرد جمعیت در بحث بیماری ویروس کرونا، کمپین و آموزش های امدادی از طریق فضای مجازی در محل هلال احمر این شهرستان وی بر لزوم و افزایش خانه‌های هلال در مناطق کم‌برخوردار و محروم و خواستار فعالیت این خانه‌ها برای تحقق اهداف راهبردی آن‌ها تاکید کرد.

وی درباره فعالیت تشکل های مردم نهاد در جمع آوری کمک های مردمی در بیماری کرونا (کووید ۱۹) تصریح کرد : وظیفه جمع آوری کمک های مردمی بر عهده هلال احمر ونظایر آن است و از زمان شیوع کرونا ویروس کمک های نقدی و غیرنقدی از سوی تشکل های مردم نهاد  جمع آوری شده است.

هادی با اشاره به راه اندازی کمپین نفس هدیه کنیم تشکل مردم نهاد همکار با جمعیت هلال احمر برای ارائه خدمات، ادامه داد: با راه اندازی کمپین نفس هدیه کنیم بالغ بر ۵۵میلیون تومان جهت خرید کپسول اکسیژن از طریق خیرین جمع آوری شده است

محمدعلی هادی

وی به دوره های آموزش همگانی به دلیل شیوع کرونا به صورت مجازی و آنلاین اشاره کرد و گفت : ده ها نفر از عموم مردم شهرستان مرزی دراین  دوره مجازی پیشگیری از ویروس کرونا شرکت کردند.

مدیر کمپین نفس هدیه کنیم نیز در ادامه هدف از راه اندازی این کمپین را کمک به افراد درگیر و ابتلا به بیماری کووید ۱۹ (کرونا) ذکر کرد.

 

سعید مجرد افزود: با راه انداز این کمپین  با کمک خیرین منطقه وسایر نقاط کشورمان توانسته ایم در این زمان کم به تعداد ۱۵ کپسول اکسیژن با تمامی تجهیزات برای افراد نیازمند در منازل خریداری شده است.

وی همچنین از خرید ۳۹ عدد کپسول اکسیژن با تمامی تجهیزات به بیمارستان شهداء شهرستان پارس آباد مغان خبر داد.

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها