موج
کدخبر : ۳۵۵۱۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-355120

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خبر داد:

رئیس دانشگاه پزشکی کاشان از مبتلا شدن 43 بیمار جدید به ویروس کرونا در منطقه کاشان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سیدعلیرضا مروجی اظهار داشت: 43 بیمار جدید کرونایی در شبانه روزگذشته در منطقه کاشان بستری شدن که 26 نفر آنها اهل کاشان هستند.

وی با اشاره به ابتلای 43 بیمار جدید مبتلا به کرونا در کاشان گفت: 38 بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد چهار نفر اهل توابع کاشان، سه نفر اهل توابع آران و بیدگل، یک نفر اهل آران و بیدگل یک نفر اهل نراق، دو نفر اهل اردستان، یک نفر اهل نطنز و ۲۶ نفر اهل کاشان هستند.

این مقام مسئول افزود: حداکثر سن بیماران کرونایی بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان 93 سال و حداقل سن بستری 15سال است.

مروجی اضافه کرد: از 43 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در منطقه کاشان 5 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده‌اند که از این تعداد سه نفر اهل آران و بیدگل، یک نفر اهل توابع کاشان و یک نفر اهل کاشان هستند و حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان سیدالشهدا ۹۴ سال و حداقل سن بستری ۵۶ است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: درحال حاضردر مجموع تعداد 368 بیمار حاد تنفسی در منطقه کاشان بستری هستند که از این تعداد 330 نفر از آن‌ها در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 38 نفر از آن‌ها در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت مراقبت و درمان هستند.

وی بیان کرد: 86  بیماردر بخش‌های مراقبت ویژه در منطقه کاشان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد 83 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 3 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: متاسفانه طی شبانه روز گذشته 8 مورد فوتی در بیمارستان‌های شهید بهشتی کاشان و سیدالشهدای آران و بیدگل که  پنج مرد ۶۹، ۹۲، ۵۱، ۷۳ و ۷۷ ساله و سه زن ۷۰، ۷۸ و ۷۵ ساله بوده‌اند، رخ داده است.

سید علیرضا مروجی توضیح داد: تاکنون 103 هزار و 340 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون هفت هزار و 29 بیمار از بیمارستان‌های شهید بهشتی کاشان و سید الشهدای آران و بیدگل با بهبود یافتن مرخص شده اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها