موج
کدخبر : ۳۵۵۰۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-355020

مسئول بسیج ورزشکاران خمینی شهر در گفتگو با موج:

مسئول بسیج ورزشکاران شهرستان خمینی شهر اظهار کرد: قهرمان پروری در ورزش شهرستان از اهمیت بالایی برخوردار است که آن نیز مستلزم تقویت روحیه انقلابی و جهادی در جوانان ورزشکار است.

رضا ابراهیمیان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، پیرامون هفته بسیج و عملکرد بسیج ورزشکاران در طول مدت خدمت گفت: بسیج به عنوان یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب اسلامی از زمان تاسیس آن توسط بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران تا کنون نقش های مهم و اثر گذاری در دفاع از آرمان های انقلاب و دست آوردهای آن داشته است.

وی با بیان این مطلب که بسیج اهداف بلند و متعالی را دنبال می کند و جهت تحقق این اهداف از هیچ تلاشی دریغ نمی کند، تشریح کرد: هدف از تشکیل بسیج ورزشکاران مشارکت در تدوین سیاست ها و هدایت عمومی در سطوح مختلف بسیج ورزشکاران شهرستان و ایجاد یک مجموعه جوان و ورزشکار ،مومن و پای کار انقلاب در جهت بکار گیری هدفمند را در نظر دارد.

ابراهیمیان با بیان اینکه بسیج ورزشکاران شهرستان خمینی شهر از سال 1388آغاز به کار کرد، اضافه کرد: وظایف این نهاد مردمی تفکر بسیجی و خلاقانه است .

این مقام مسئول  توضیح داد: از وظایف بسیج می توان تولید وفکر ایده راهبردی جهت حل مسائل و مشکلات و سازوکارهای متناسب جهت استحکام درونی ورزش برشمرد.

وی ادامه داد:آسیب شناسی و احصاء مسائل اساسی و اولویت دار بسیج ورزشکاران و ارائه راه حل هایی در این خصوص از دیگر وظایف بسیج است.

ابراهیمیان همچنین به بصیرت افزایی در قشر جوان ورزشکار اشاره نمود و تاکید کرد: راه های جلوگیری از نفوذ دشمن در کشور و شاید تمامی عرصه ها نیاز به جوانانی قدرتمند و ورزیده با اعتقاداتی راسخ و محکم دارد که بسیج ورزشکاران شهرستان طرح هایی در این زمینه مدون کرده است.

مسئول بسیج ورزشکاران شهرستان در خصوص فعالیت های بسیج ورزشکاران اظهار کرد: با شروع بیماری کوید 19این ارگان در ضد عفونی کردن سالن های ورزشی و توزیع 4500عدد ماسک و 6000 بطری مایع ضد عفونی کننده و تهیه و نصب پوستر در سالن ها و مکان های ورزشی با ستاد کرونای شهرستان همکاری کرده است.

وی ادامه داد: همچنین دو نوبت کمک مومنانه که مرحله اول تهیه 60پک غذایی برای افرادی که در زمینه ورزشی فعالیت داشته و به خاطر ویروس کرونا متضرر شده اند اهدا گردید که این بسته غذایی شامل گوشت گرم،برنج، مرغ، ماکارانی، رب و پنیر بود و مرحله دوم تهیه 25بسته معیشتی برای افراد نیازمند.

رضا ابراهیمیان شناسایی افراد کم بضاعت و بی بضاعت و معرفی آنها به قرض الحسنه های شهر ستان جهت دریافت وام بدون بهره را از دیگر اقدامات بسیج ورزشکاران برشمرد و تصریح کرد: کم نیستند افرادی که در زمینه های مختلف دارای استعدادهای درخشان هستند اما از نظر اقتصادی و تامین هزینه ها با مشکل روبرو هستند که بسیج ورزشکاران این افراد را شناسایی کرده و به مراکز ورزشی به صورت رایگان یا نیم بها معرفی می کند.

مسئول بسیج ورزش کاران در پایان به قهرمان پروری در شهرستان و اهمیت آن اشاره نمود و خاطر نشان کرد: این قهرمان پروری مستلزم نقش و کارکرد اصلی ورزش که همان ایجاد تقویت روحیه انقلابی و جهادی و فرهنگی در جوانان است را شامل می شود؛ همانگونه که جوانان شهید ورزشکاری در همین شهر برای مهمترین هدف که حفظ اسلام و آرمان های انقلاب و امام بود از جان خویش گذشتند تا درخت تنومند اسلام پایدار و برقرار باشد، امید است بسیج ورزشکاران نیز در تحقق این گام ها استوارتر از همیشه قدم بردارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها