موج
کدخبر : ۳۵۴۶۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-354636

حجت‌الاسلام نصراصفهانی:

معاون امور ثبتی و حقوقی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان گفت: سازمان اوقاف طرح تبدیل به احسن موقوفه "شهاب آباد" را صادر کرده است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حجت‌الاسلام محمود نصراصفهانی با اشاره به برگزاری جلسه‌ای با مسئولان ثبت و با اجازه سازمان اوقاف و امور خیریه در تعیین تکلیف موقوفه "شهاب آباد" بیان داشت: در این زمینه سازمان اوقاف طرح تبدیل به احسن موقوفه "شهاب آباد" را صادر کرده است.

وی با بیان اینکه قرار است با توجه به ارزش ریالی به روز در خصوص تبدیل به احسن موقوفه شهاب آباد تصمیم گیری شود، اضافه کرد: قصد داریم بخشی از این موقوفه را به مردم واگذار کنیم و از محل درآمد آن با احداث واحدهای تجاری و درآمدزا نیت واقف را اجرایی کنیم.

این مقام مسئول افزود: موقوفه شهاب آباد در درچه دارای 30 هکتار است که در کل پلاک به عنوان ملک مشاع وقف است.

معاون امور ثبتی و حقوقی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان با بیان اینکه در موقوفه شهاب آباد تصرفاتی داریم که سال‌هاست اجاره‌ای پرداخت نکرده‌اند، ابراز داشت: طی جلسه ای از مقامات قضایی هم درخواست کمک داشتیم که الزامات قانونی را در این زمینه صادر کنند.

حجت‌الاسلام نصر اصفهانی با بیان اینکه نیت این موقوفه خیرات و مبرات مطلقه و کمک به فقرا است، اضافه کرد: در نظر داریم با احیای ظرفیت‌های این موقوفه نیت واقف را در همان منطقه و با کمک به افراد نیازمند اجرای کنیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها