موج
کدخبر : ۳۵۴۳۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-354329

نماینده ولی فقیه در کردستان:

نماینده ولی فقیه در کردستان با برشمردن خصوصیات بسیجیان گفت: بسیجیان با روحیه جهادی که دارند همیشه در پی انجام کارهای بزرگ هستند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، حجت‌الاسلام والمسلمین حاج عبدالرضا پورذهبی صبح امروز شنبه در جمع تعدادی از فرماندهان سپاه و بسیج استان کردستان اظهار کرد: هفته بسیج برای مجلس و مجلس‌داری نیست بلکه برای این است که با اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگ بسیجی را اشاعه کنیم.

نماینده ولی فقیه در کردستان گفت: بسیجی واقعی کسی است که وقتی کاری را در دست می گیرد تا حصول نتیجه آن را رها نکرده و حتی حاضر است در راه اهداف و آرمان‌های نظام و انقلاب جان خود را نیز فدا کند.

وی با بیان اینکه بسیجیان با روحیه‌‌ای که دارند، در دوره‌ای خاص فعالیت‌های بزرگی داشته‌اند‌، افزود: روحیه بسیجی به این معنا است که شجاعانه و با پشتکار فعالیت‌های خود را پیش ببریم و در قید و بند آیین‌نامه‌ها قرار نگیریم و در کنار آن هم قانون را رعایت کنیم.

نماینده ولی فقیه در کردستان ادامه داد: تقویت روحیه جهادی یکی دیگر از شاخصه‌های ترویج فرهنگ بسیجی است چرا که بسیجی دنبال کارهای سخت بوده و انجام کارهای سخت نیز نیازمند روحیه جهادی است.

حجت‌الاسلام پورذهبی ایثار و از خودگذشتگی را از دیگر خصوصیات بسیجیان عنوان کرد و یادآور شد: رفتار عالمانه از دیگر روحیات بسیجیان است چرا که بدون تفکر کاری را انجام نمی‌دهند.

وی با اشاره به اینکه بسیجیان باید در رفتار، کردار و عمل از همه عالم‌تر و با دانش‌تر باشند، بیان کرد: روحیه اخلاق مدارانه، با معنویت، تهذیب و با معرفت بودن از دیگر شاخصه‌های بسیجیان است که امیدواریم با اجرای برنامه‌های مختلف این شاخصه‌ها بیش از پیش در جامعه نهادینه شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها