موج
کدخبر : ۳۵۴۰۶۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-354069

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خبر داد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری شدن 68 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در منطقه کاشان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سیدعلیرضا مروجی گفت: در شبانه روز گذشته تعداد 68 بیمار جدید کرونایی با علائم بالینی در منطقه کاشان بستری شدند.

وی با اشاره به بستری شدن 68 بیمار جدید مبتلا به کرونا در کاشان بیان داشت: از این تعداد 58 بیمار در بیمارستان‌های کاشان و 10 بیمار در بیمارستان‌های آران و بیدگل بستری شده‌اند.

 این مقام مسئول افزود: 54 نفر از این بیماران هل شهرستان کاشان، 12 نفر اهل آران و بیدگل و 2 نفر نیز اهل بادرود هستند.

مروجی بیان داشت: حداکثر سن بیماران کرونایی بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان 91 سال و حداقل سن بستری 9 سال بوده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: درحال حاضردر مجموع تعداد 426 بیمار حاد تنفسی در منطقه کاشان بستری هستند که از این تعداد 373 نفر از آن‌ها در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 53 نفر از آن‌ها در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت مراقبت و درمان هستند.

وی بیان کرد: 88  بیماردر بخش‌های مراقبت ویژه در منطقه کاشان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد 83 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 5 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: متاسفانه طی شبانه روز گذشته 5 مورد فوتی شامل یک نفر زن ۹۱ ساله و چهار نفر مرد ۳۹، ۶۷، ۷۹ و ۸۱ ساله در منطقه کاشان رخ داده است.

سید علیرضا مروجی توضیح داد: تاکنون 99 هزار و 437 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون شش هزار و 621 بیمارحاد تنفسی  از بیمارستان‌های شهید بهشتی کاشان و سید الشهدای آران و بیدگل با بهبود یافتن ترخیص شده اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها