موج
کدخبر : ۳۵۳۹۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353959

مدیر مخابرات منطقه کردستان با اعلام اینکه مجموعه مخابرات در پی توسعه و گسترش خدمات در سراسر استان هستیم، گفت: در حال حاضر توانستیم ظرفیت پهنای باند اینترنت در شهر موچش را 10 برابر افزایش دهیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان ، آزاد حکمت صبح امروز در گفت و گو با خبرنگاران در سنندج، ضمن اعلام این مطلب که ارائه خدمات و سرویس های مخابراتی با کیفیت بالاتر و در خور مشتریان، یکی از برنامه های دارای اولویت و استراتژیهای مخابرات است اظهارداشت: مخابرات منطقه با صرف اعتبارات لازم، تامین تجهیزات و نصب و راه اندازی آنها در هفته گذشته  ظرفیت پهنای باند شهر موچش از توابع شهرستان کامیاران را ارتقاء و افزایش داد.

مدیر مخابرات منطقه کردستان خاطر نشان ساخت: پس از اجرای برنامه توسعه مرکز موچش ، ظرفیت پهنای باند دسترسی به اینترنت از 100 مگ به یک گیگ یعنی معادل 10 برابر افزایش یافته است.

وی به موقعیت خاص شهر موچش به لحاظ استقرار بخشداری ، ادارات مختلف و همچنین مرکزیت روستاهای منطقه اشاره داشت و افزود: اجرای این پروژه موجب دسترسی مشتریانِ سرویس های اینترنت و دیتا با کیفیت و سرعت بالاتر خواهد شد.

مدیر مخابرات منطقه کردستان تصریح کرد: دراجرای هر پروژه فنی با هدف ارتقاء و توسعه زیرساخت های مخابراتی ، کیفیت محصول وابسته به آن حوزه توسط کارشناسان فنی تست و کنترل می شود و از نحوه مطلوب ارائه سرویس بر بستر مذکور اطمینان حاصل می نمایند.

وی با اشاره به تعداد چهار هزار و 967 پورت ADSL   منصوبه  و فعال بودن 3 هزار و 447 پورت آن در شهرستان کامیاران اعلام کرد: مخابرات منطقه کردستان بر اساس ظرفیت های موجود آمادگی دارد بعد از انجام کارهای اداری و ثبت در خواست توسط متقاضیان، پورت های جدید را واگذار نماید.  

حکمت در پایان شرایط و محدودیت های بحران کرونا در جامعه را یادآور شد و افزود: افزایش نیاز مشتریان سرویس ADSL جهت انجام امورات روز مره و تحصیل آنلاین دانش آموزان ظرفیت و پهنای باند مناسب اینترنت را می طلبد که مخابرات منطقه کردستان همچون گذشته جهت پاسخگویی به نیاز مشتریان ، در تلاش است با نصب تجهیزات لازم و تقویت بسترها در این راستا به وظایف و اهداف کلان شرکت مخابرات جامه عمل بپوشاند.
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها