موج
کدخبر : ۳۵۳۷۸۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353780

سخنگوی شورای سلامت کیش؛

رئیس مرکز توسعه سلامت کیش گفت: متاسفانه آمار فوتی های کرونا در کیش از ابتدا تاکنون به ۲۰ نفر رسید.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، دکتر محمدرضا رضانیا سخنگوی شورای سلامت کیش در جمع خبرنگاران، گفت: اگر مردم به رعایت پروتکل‌های بهداشتی احترام بگذارند از جان خود و اطرافیانشان محافظت می کنند.

سخنگوی شورای سلامت با انتقاد از مراجعه دیرهنگام مبتلایان به کرونا ویروس به مراکز درمانی، اظهار کرد: متاسفانه برخی مبتلایان به بیماری کووید ۱۹ زمانی به بیمارستان و مراکز درمانی مراجعه می‌کنند که کار از کار گذشته و کاری از دست کادر درمان بر نمی‌آید. این تاخیر در مراجعه درمان را با چالش مواجه کرده و نهایتا منجر به افزایش آمار مرگ‌ومیر می‌شود.

رئیس مرکز توسعه سلامت کیش گفت: متاسفانه آمار فوتی های کرونا در کیش از ابتدا تاکنون به ۲۰ نفر رسید.

رضانیا بیان کرد: به همه مردم توصیه می‌شود به محض بروز علائم مربوط به این بیماری سریعا به بیمارستان یا مراکز درمانی مراجعه کنند و هر علامت ریوی را خطری برای ابتلا به کرونا تلقی کنند و یقین بدانند که اگر در روزهای نخست ابتلا به کرونا مراجعه کنند امکان درمان و بهبودی و بازگشت به شرایط قبل از بیماری به مراتب آسان‌تر خواهد بود.

سخنگوی شورای سلامت ضمن عرض تسلیت به خانواده متوفیان و بازماندگان، افزود: امیدواریم مردم توجه جدی به خود مراقبتی داشته و از جان خود و عزیزانشان خصوصا سالمندان محافظت کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها