موج
کدخبر : ۳۵۳۲۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-353249

در صورت استفاده از برق طبق الگوی تعیین شده؛

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان گفت: مشترکانی که طبق الگوی تعیین شده برق مصرف کنند، برق آنها رایگان محاسبه می شود.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، هاجر عبدی در نشست شورای اطلاع رسانی استان افزود: طرح برق امید از ابتدای آبان همزمان باسراسر کشور آغاز شد که بر اساس آن مشترکانی که طبق الگوی تعیین شده برق مصرف کنند، برق آنها رایگان محاسبه می شود. 

به گفته وی، مشترکانی که در ماه های گرم سال مصرف ماهانه آنها کمتر از ۴۰۰ کیلووات و در ماههای سرد کمتر از ۸۰ کیلووات ساعت باشد در ردیف مشترکان کم مصرف قرار می گیرند و برق آنها رایگان محاسبه می شود. 

عبدی با اشاره به اینکه اطلاع رسانی،آگاه سازی و ایجاد تعرفه های تشویقی مهمترین ابزار اجرای این طرح هستند اظهار داشت: مشترکان با استفاده از فرصت مناسبی که در این طرح اجرا شده، مصرف خود را مدیریت کرده و به جمع مشترکان کم مصرف اضافه شوند.

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق نیز دراین نشست به روش های جدید خدمات قابل ارائه به متقاضیان و مشترکین برق اشاره کرد و افزود: شرکت توانیر با هدف سهولت در دریافت خدمات مشترکین برق در کل کشور، سامانه موبایلی طراحی و منتشر کرده که تمام خدمات از ابتدای درخواست انشعاب تا نصب و خدمات صورتحساب در این سامانه قابل دسترسی و پیگیری است. 

مهرداد حاجی زاده افزود: مشترکان می توانند با نصب اپلیکیشن برق من بر روی تلفن های همراه خود بدون مراجعه به ادارات برق درخواست های خود را ثبت و پیگیری کنند. وی هدف از ارائه این سامانه را گسترش خدمات الکترونیک و حذف مراجعه ارباب رجوع به ادارات برق عنوان کرد.

در ادامه این نشست نیز معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری و رئیس شورای اطلاع رسانی استان با تاکید بر ایجاد فضای تعامل و همکاری تمام دستگاهها در اجرای طرحها و خدمات قابل ارائه به مردم گفت: دستگاههای خدماتی با تعامل و هماهنگی می توانندخدمات خود را به بهترین شکل به مردم ارائه دهند و بستر خدمات رسانی را تسهیل کنند.

سعید ناجی ضمن تاکید بر استفاده از همه ظرفیت ها در اطلاع رسانی خدمات قابل ارائه به مردم و همچنین سایر دستاوردها و فعالیت های انجام شده ، از دستگاههای دولتی و خدماتی خواست زیرساخت های ارائه خدمات را بگونه ای ایجاد کنند تا مردم بدون نیاز به حضور در ادارات و از طریق روشهای نوین و غیرحضوری خدمات خود را دریافت کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها