موج
کدخبر : ۳۵۲۹۷۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352971

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم خبرداد؛

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه قم از ثبت ۲۰۳۲ بازدید تخصصی کنترل کیفی از مجاری عرضه و بررسی فعالیت از مصرف‌کنندگان عمده سوخت مایع استان قم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج قم، مدیر منطقه با اعلام این خبر گفت: این منطقه به‌منظور نظارت و کنترل بر توزیع سوخت، صیانت از حقوق شهروندی و مبارزه با قاچاق فرآورده‌های نفتی درشش‌ماهه سال جاری ۵۹۲ بازدید از مصرف کنندگان عمده سوخت در بخش‌های مختلف مصرف صنایع، کشاورزی، اصناف و ... و ۱۴۴۰ نوبت از مجاری عرضه سوخت بازدید کرده است.

مدیر منطقه قم افزود: کلیه فرآورده‌های نفتی استان که به مردم عرضه می‌شود دارای کیفیت لازم هستند و به مردم اطمینان می دهیم محصولات عرضه شده در جایگاه‌ها، کیفیت ها و استانداردهای ابلاغی وزارت نفت را دارا می‌باشند.

به گفته وی، هر یک از فرآورده‌های نفتی به لحاظ اهمیتی که در نوع مصرف، طراحی دستگاه‌ها و ماشین آلات صنعتی، ایمنی و حفظ محیط زیست سرمایه‌ای ملی دارند با مشخصات فیزیکی و شیمیایی ویژه ای تولید می‌شوند و برای جلوگیری از تغییر این مشخصات و جهت‌گیری در مصرف واقعی فرآورده‌های نفتی، بازدیدهای محسوس و نامحسوس توسط کارشناسان سرویس‌های صنعتی انجام گردیده است.

 طاهری تصریح کرد: در بخش صنعتی و کشاورزی بازدیدها با همکاری سازمان جهاد کشاورزی، شرکت گاز و اصناف مربوطه با هدف صرفه‌جویی در بخش سوخت حرارتی و سوق دادن این بخش‌ها به استفاده از گاز طبیعی و سوخت پاک و کنترل کیفیت فرآورده انجام می‌شود.

وی یادآور شد: شهروندان می‌توانند پیشنهادها، انتقادها و نظرهای خود را درخصوص خدمات سوخت‌رسانی، کیفیت و کمیت فرآورده با مرکز پاسخگویی ۰۹۶۲۷ یا با شماره تلفن‌ ۳۶۶۲۳۲۱۱، ۳۶۶۲۳۲۱۲ و ۳۶۶۲۳۲۱۳ مشکلات خود را در این زمینه مطرح و همچنین برای ثبت نظرسنجی در سایت منطقه به آدرس QOM.NIOPDC.IR در میان بگذارند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها