موج
کدخبر : ۳۵۲۴۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352496

مسعود امامی یگانه خبرداد:

فرماندار اردبیل از پلمب تالار و باغ تالار در شهرستان اردبیل خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، مسعود امامی یگانه فرماندار اردبیل از پلمب تالار و باغ تالار در شهرستان اردبیل خبرداد. گفت: تالار و باغ تالار در شهرستان اردبیل که اقدام به برگزاری مراسم کرده بودند پلمب شدند خط قرمز ما سلامت مردم است و دراین زمینه هیچ بهانه وکوتاهی قابل قبول نیست.

وی بیان کرد: درطول یک هفته گذشته 4هزار 720 مورد بازرسی دستگاه های متولی  از اصناف ومراکز مختلف درشهرستان انجام شده که دراین زمینه 200مورد تذکر داده شده  و48 مورد نیز پلمب صورت رفته است.

فرماندار اردبیل از 30مورد تذکر جدی به مطب ها در اردبیل خبرداد وگفت: نظارت وبازرسی در این حوزه نیز تشدید می شود و مطب هایی که دستور العمل های بهداشتی و وقت دهی مناسب را رعایت نکنند به دادسرای انتظامی معرفی می شوند.

امامی‌یگانه تصریح کرد:رانندگان تاکسی ها نیز موظف به زدن ماسک وارائه خدمات به افرادی که ماسک می زنند هستند .

وی افزود: تاکسی‌ها موظف به سوار کردن سه سرنشین هستند و درغیر این صورت کمیته انتظامی مربوط  معرفی می شوند.

48 مرکز عرضه قلیان در شهرستان اردبیل پلمب شدند

فرماندار اردبیل گفت: دریک هفته قبل در راستای پیشگیری ازشیوع کرونا 48 مرکز عرضه قلیان در شهرستان اردبیل پلمب شدند و فعالیت مراکز عرضه قلیان ممنوع بوده و درصورت مشاهده بازرسان مبنی برفعالیت این مراکز پلمب می شوند.

وی گفت: در روزهای گذشته که ورود خودروها باپلاک  غیربومی به اردبیل وخروج خودروها با پلاک ها غیربومی از اردبیل ممنوع شده بود برای 316راننده خودرو که این محدودیت ها را رعایت نکرده بودند جریمه 500 هزارتومان اعمال گردید.

امامی یگانه افزود: همچنین با تذکر از ورود وخروج 8هزار و600خودور به مرکز استان جلوگیری شد که تلاش عوامل  انتظامی شهرستان ، پلیس راه و راهور در این زمینه قابل قدردانی است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها