موج
کدخبر : ۳۵۲۴۷۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352479

طی شبانه روز گذشته رخ داد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از ابتلای 48 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در منطقه کاشان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سیدعلیرضا مروجی گفت: 48 بیمار جدید کرونایی در شبانه روز اخیر در منطقه کاشان بستری شدن که 40 نفر آنها اهل کاشان هستند.

وی با اشاره به ابتلای 48 بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان بیان کرد: 44 بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد دو نفر اهل توابع کاشان، دو نفر اهل توابع آران و بیدگل و ۴۰ نفر اهل کاشان هستند.

 این مقام مسئول ادامه داد: حداکثر سن ب یماران کرونایی بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان 92 سال و حداقل سن بستری 15 سال است.

مروجی اضافه کرد: از 48 بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس در منطقه کاشان 4 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده‌اند که از این تعداد یک نفر اهل آران و بیدگل  و یک نفر اهل تهران و دو نفر اهل توابع آران و بیدگل هستند و حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان سیدالشهدا ۶۰ سال و حداقل سن بستری ۳۱ سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: درحال حاضر تعداد 444 بیمار حاد تنفسی در منطقه کاشان بستری هستند که از این تعداد 399 نفر از آن‌ها در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 45 نفر از آن‌ها در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت مراقبت و درمان هستند.

وی بیان کرد: 74  بیماردر بخش‌های مراقبت ویژه در منطقه کاشان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد 67 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 7 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: متاسفانه طی شبانه روز گذشته سه مورد فوتی در بیمارستان‌های شهید بهشتی کاشان و سیدالشهدای آران و بیدگل که دو زن ۴۷ و ۹۲ ساله و یک مرد ۸۶ ساله بوده‌اند رخ داده است.

سید علیرضا مروجی توضیح داد: تاکنون 91 هزار و 621 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: همچنین تا کنون پنج هزار و 908 بیمار از بیمارستان‌های شهید بهشتی کاشان و سید الشهدای آران و بیدگل با بهبود یافتن مرخص شده اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها