موج
کدخبر : ۳۵۲۲۵۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352251

همزمان با سراسر کشور؛

رزمایش سراسری دفاع از مَقر ادارات" توسط کارمندان بسیجی پایگاه مقاومت بسیج شرکت گاز استان اصفهان و همکاران حراست همزمان با سراسر کشور برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، رزمایش سراسری دفاع از مَقر ادارات ، بسیجیان شرکت گاز استان اصفهان در حرکتی نمادین به صیانت و حراست از مقر و ساختمان اداری شرکت پرداختند.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان ، در این رزمایش ضمن قدردانی از حضور همیشگی کارکنان بسیجی در عرصه های مختلف، از همکاران بسیجی به عنوان مدافعان اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی یاد کرد و گفت: حضور پرشور و به موقع نیروهای بسیجی در هر عرصه ای موجب تسریع در انجام امور و رفع آن مشکلات گردیده است.

سید مصطفی علوی افزود: بر اساس آیات و روایات قرآنی و اسلامی ما به عنوان یک مسلمان باید برای دفاع از آرمان ها و اهداف دین، همیشه آماده بوده و با اجرای این گونه برنامه های دفاعی، آمادگی  خود را برای دفاع از حریم و مرزهای نظام مقدس جمهوری اسلامی اعلام نمایم.

در ادامه حسینی مهر فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شرکت گاز استان، ضمن قدردانی از حضور پرشور و با شکوه نیروهای بسیجی و همکاران حراست، این رزمایش را اقدامی مثبت در جهت بازدارندگی دشمنان اسلام عنوان کرد و افزود: این اقدامات دفاعی یادآور حماسه ها و رشادت های شهدای والامقام در هشت سال دفاع مقدس است که زمینه اعلام آمادگی در مقابل دشمنان و موجب ایجاد آرامش برای آحاد جامعه خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها