موج
کدخبر : ۳۵۲۲۳۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352239

شعبانعلی خاوری :

سرپرست معاونت راههای فرعی و روستایی سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای گفت: استان اردبیل چهار هزار و ۷۵۱ کیلومتر راه روستایی دارد که از این میزان ۲ هزار و ۷۳۶ کیلومتر از آسفالت مناسب برخوردار است

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، شعبانعلی خاوری سرپرست معاونت راههای فرعی و روستایی سازمان راهداری وحمل ونقل جاده ای بیان اینکه ۵۸ درصد راههای روستایی استان اردبیل آسفالت هستند، اظهارکرد:  استان اردبیل چهار هزار و ۷۵۱ کیلومتر راه روستایی دارد که از این میزان ۲ هزار و ۷۳۶ کیلومتر از آسفالت مناسب برخوردار است.

وی از حل مشکلات قیر استانها خبر داد بیان کرد: با استفاده از امکانات و ماشین آلات سازمان راهداری در قالب طرح ملی ابرار تا پایان شهریور ماه سال جاری هفت هزار کیلومتر راه روستایی در کشور بهسازی و آسفالت شده است.

سرپرست معاونت راههای فرعی و روستایی اضافه کرد:  در قالب طرح ملی ۱ و ۲ ابرار ۲۴۰ کیلومتر پروژه برای استان اردبیل در نظر گرفته شده بود که  ۵۰ درصد این پروژه‌ها اجرا شده است.

خاوری در جریان بازدید از پروژه روستایی هشی- کمر به گاو در شهرستان خلخال گفت: ۷۰ درصد این پروژه که دریک منطقه محروم و سخت قرار گرفته انجام شده و مقرر شد با تزریق قیر و سایر کمک‌های لازم این پروژه تا ۲ ماه آینده تکمیل شود.

خاوری با قدردانی از تلاش راهداران استانهای اردبیل و آذربایجان شرقی در اجرای طرح ابرار روستای هشی- کمر به گاو گفت: عملیات بهسازی و آسفالت ۱۲ کیلومتر از این راه روستایی توسط اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل و هفت کیلومتر نیز توسط راهداران استان آذربایجان شرقی انجام شده و هم اکنون در مراحل تکمیل پل هستیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها