موج
کدخبر : ۳۵۲۰۵۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352052

رییس اتاق اصناف یزد به مناسبت میلاد پیامبر اسلام(ص) و امام صادق علیه السلام و هفته وحدت پیام تبریک منتشر کرد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، علیرضا حسنی رییس اتاق اصناف یزد در این پیام آورده است: هفته وحدت، یادگاری مدبرانه و ارزشمند از معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) است که با تدبیر و درایت ایشان، هفته میلاد پیامبر اسلام(ص)، نمادی از تشکیل امت واحده ای گردید که آرزوی بزرگ اسلام عزیز است و در سایه این وحدت و همبستگی، نیل به کمالات فردی و جمعی مسلمین میسر می گردد.

گرامیداشت هفته وحدت، گرامیداشت اخوت و برادری و تجدید پیمان با اسلام و آرمانهای نظام اسلامی است. در جهان امروز که بدخواهان جهان اسلام با تفرقه افکنی در میان مسلمین ،برای رسیدن به منافع پست و غیرانسانی خود تلاش می کنند، تنها مسیر نیل به پیروزی در مقابل دشمنان جهان اسلام ، باور به ضرورت وحدت و اهمیت وحدت کلمه مسلمین و پرهیز از هرگونه اختلاف و مجادله بین مذاهب و اقوام است.

امید آن است که مسلمانان جهان و به ویژه رهبران جوامع اسلامی، با درک فریبکاری دشمنان برای ایجاد تنازع و تفرقه افکنی در جهان اسلام، در سایه الطاف الهی و با توسل به وحدت کلمه و اتحاد و همبستگی در تمامی عرصه‌های زندگی با عزت و افتخار، سربلند و پر غرور بوده و پیروان دین صلح و دوستی  اسلام، در کنار  پیروان سایر  ادیان توحیدی ، جهانیان را به سوی دنیایی  سرشار  از آزادگی، صلح و دوستی و انسانیت فرا خوانند.

اینجانب خادم اصناف استان یزد، فرار رسیدن سالروز میلاد سراسر خیر و برکت آخرین فرستاده الهی، پیامبر صلح و دوستی، رسول رحمت و خاتم پیامبران، حضرت محمد (ص) و میلاد مسعود پرچمدار ولایت علوی، صادق آل محمد(ع) و هفته وحدت را به عموم مسلمین به ویژه جامعه بزرگ اصناف و بازار استان یزد تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها