موج
کدخبر : ۳۵۲۰۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-352049

مهدی چینی خبر داد:

دبیر دومین دوره مسابقات آزاد کشوری نماچینی آجر از رقابت ۵۵ نماکار از سطح کشور در دومین مسابقات آزاد کشوری نماچینی آجر در اصفهان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، مهدی چینی با بیان اینکه در نخستین دوره مسابقات آزاد کشوری نماچینی آجر ۳۵ شرکت کننده داشتیم، ابراز داشت: این در حالی است که در دوره دوم تعداد ثبت‌نام کنندگان بیش از ۸۰ نفر بود که پس از سنجش اولیه در نهایت ۵۵ نفر موفق به حضور در مسابقات شدند.

وی با اشاره به برگزاری دومین دوره مسابقات آزاد کشوری نماچینی آجر که با همکاری شرکت آجر نماچین و اداره کل فنی و حرفه ای استان اصفهان گفت: فراخوان ثبت نام متقاضیان برای حضور در این مسابقات از اول آبان اعلام و ۱۰ آبان نیز آخرین مهلت ثبت‌نام در این مسابقات بود.

 دبیر دومین دوره مسابقات آزاد کشوری نماچینی آجر در خصوص تفکیک جنسیتی شرکت کنندگان در دومین دوره مسابقات آزاد کشوری نماچینی آجر تصریح کرد: هفت نفر از شرکت کنندگان خانم و  ۴۸ نفر نیز آقا هستند.

وی با تاکید بر اینکه محدودیت سنی و تحصیلی برای حضور در مسابقات آزاد کشوری نماچینی آجر تعریف نشده است، ادامه داد: از همه گروه‌های سنی و با تحصیلات سیکل، دیپلم، کارشناسی و کارشناسی ارشد در این دوره از مسابقات شرکت کردند.

چینی با اشاره به اینکه شرکت کنندگان از تبریز، بیرجند، سنندج، اصفهان، مازندران، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان و دیگر استان‌ها در این مسابقات حضور یافتند، افزود: هزینه های ایاب و ذهاب و اسکان شرکت کنندگان در دومین مسابقات آزاد کشوری نماچینی آجر توسط شرکت آجر نماچین پرداخت می‌شود.

وی با بیان اینکه مسابقات نماچینی آجر از ۱۴ تا ۱۷ آبان برگزار می‌شود، ابراز داشت: نماکاران حرفه‌ای و اساتید حوزه معماری و مهندسان ساختمان به عنوان تیم داوری رقابت شرکت کنندگان را قضاوت می کنند.

به گزارش موج، دومین دوره مسابقات آزاد کشوری نماچینی آجر از ۱۴ تا ۱۷ آبان و همزمان با برگزاری بیست و سومین نمایشگاه جامع صنعت ساختمان در محل نمایشگاه بزرگ اصفهان برگزار خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها