موج
کدخبر : ۳۵۱۹۹۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351994

ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان یزد؛

بر اساس اطلاعیه شماره ۸۱ ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان یزد تمام برنامه های آموزشی، فرهنگی، ورزشی، هنری، ‌مذهبی، همایش ها ‌و جشنواره ها یک هفته به طور ۱۰۰ درصد تعطیل خواهند بود و ادامه فعالیت آنها منوط به مجوز ستاد مقابله با کرونا است.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، اطلاعیه شماره ۸۱ ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا استان یزد به اطلاع می رساند بنا بر اعلام ستاد استانی پیشگیری و مقابله با کرونا در یزد آموزش حضوری کلیه مقاطع تحصیلی و مدارس، کلاسهای آموزشی آزاد و دولتی و مراکز آموزشی بخش خصوصی و مهدکودک ها به مدت یک هفته تا پایان ۱۶ آبان ماه سال جاری تعطیل می‌باشد.

 برنامه های فرهنگی، ورزشی، هنری و مذهبی، سالن‌های سینما، تئاتر و مراکز مشابه، کتابخانه‌های عمومی، پارک‌ها و بوستان ها، مراکز تفریحی، شهربازی ها، فضاهای سبز عمومی به مدت یک هفته تعطیل ‌است.

 نمازهای جمعه و مراسم روضه خوانی در مساجد، حسینیه‌ها و تکایا، مراسم عروسی و پذیرایی در سالن‌ها، تالار ها و باغ ها تا پایان هفته جاری ممنوع است.

 کلیه اماکن گردشگری فضای بسته، سالن های ورزشی، باشگاه های بدنسازی و گیم نت ها، جلسات و نشست‌های اداری، همایش ها، جشنواره ها، نمایشگاه ‌ها و آزمونهای استانی به استثنای موارد مرتبط با کرونا و همچنین هرگونه برگزاری مراسم و تجمع در آرامستان های استان تا پایان ۱۶ آبان ماه سال جاری ممنوع است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها