موج
کدخبر : ۳۵۱۹۴۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351949

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان گفت: ملت های مسلمان علیرغم اهانت دشمنان به دین و پیامبرشان همیشه بیدار بوده اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، سردار سیدصادق حسینی امروز در همایش روحانیون سنی و شیعه کردستان که با موضوع مقابله با جریانات انحرافی و به مناسبت هفته وحدت به صورت ویدیوکنفرانس در سالن جلسات سپاه استان برگزار شد، با تبریک میلاد بابرکت پیامبر رحمت، اظهار داشت: در این ایام حساس که ویروس کرونا ملت ایران و جهان را درگیر کرده است، باید تمامی پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کرد که همراهی مردم کردستان در این زمینه شایان تقدیر است.

وی با اشاره به اهانت نشریه فرانسوی به ساحت مقدس پیامبر(ص) و حمایت رئیس جمهوری آن کشور از آن نشری، نشانه دشمنی غرب و لیبرال با اسلام است.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان تصریح کرد: داعش یکی از عوامل دشمن برای بدنام کردن اسلام بود هر چند شاهدیم که غربی‌ها به اسلام و مقدسات ما اهانت می‌کنند اما با بیداری ملت‌های مسلمان روبرو هستند اما برخی سران کشورهای اسلامی سر در لاک فرو برده و سکوت می‌کنند در حالیکه علمای ایران در موضع‌گیری و محکومیت این اقدامات دشمن همراه هستند.

به گفته سردار حسینی، در راس حرکت محکومیت و مقابله با دشمنان اسلام رهبر معظم انقلاب قرار دارند و ما شاهدیم که موضع‌گیری علما ومردم نیز در محکومیت چنین اقداماتی حضور دارند.

وی خاطرنشان کرد: آسیب‌ها و مشکلاتی داریم در عین حال توانمندی‌هایی داریم که بالاتر از همه چیز است و در 40 سال گذشته در جنگ‌های نابرابرانه در برابر امریکا پیروز شده‌ایم.

فرمانده سپاه کردستان یادآوری کرد: تاکنون ما شاهد حرکت‌های نابخردانه آمریکایی‌ها در برخورد با ایران هستیم و اکنون در آستانه انتخابات تلاش می‌کنند از برخورد با ایران و یا آب گل‌آلود ماهی بگیرند. 

سردار حسینی گفت: اوج دشمنی امریکایی‌ها در شهادت حاج‌قاسم سلیمانی یکی از برجسته‌ترین و نامی‌ترین فرماندهان ایران نمایان شد.

وی اذعان داشت: دشمنان برای ایجاد تفرقه‌افکنی و نفوذ، گسترش طرفداران غرب،  ترویج مطالبات قومی و مذهبی و جذب جوانان، استفاده از گروه‌های تندرو و تکفیری‌ها، تشویق برای ارتباط با خارج بسترسازی برای ترویج مطالبات غیرشرعی و غیرقانونی، کم‌جلوه‌دادن خدمات نظام و زیرسوال بردن اقدامات برجسته کشور و ناکارآمدی نظام تلاش می‌کند اما با شکست مواجه می‌شوند چرا که با سد مردمی و با هدایت و رهبری حضرت آقا در این موضوعات پیروز بوده‌ایم.

سردار حسینی در پایان گفت: با برگزاری این همایش نشان داده‌ایم که لحظه‌ای در دفاع از اسلام و انقلاب، مقابله با امریکا، حفاظت و حراست از دستاوردهای انقلاب و پاسداشت خون شهدا و کمک به مردم در این شرایط کوتاهی نخواهیم کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها