موج
کدخبر : ۳۵۱۳۰۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-351305

مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان از واگذاری بیش از ۳۶ هزار متر مربع اراضی نیروی انتظامی به بنادر و دریانوردی بندرلنگه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، قاسم عسکری نسب مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان با اشاره به واگذاری قطعی بیش از ۳۶ هزار متر مربع با مبلغی بالغ بر ۸۲ میلیارد ریال از نیروی انتظامی به این بندر گفت: با انجام این مهم، افزایش پس کرانه و اراضی پشتیبانی بندر در دستور کار قرار گرفته است.

وی افزود: تحقق این طرح در افزایش عملکرد فعالیت های بندری و دریایی نقش بسزایی خواهد داشت و با افزایش زیر ساخت های بندری و امکانات امیدواریم شاهد شکوفایی اقتصادی منطقه باشیم.

عسکری نسب تصریح کرد: با توجه به جایگاه راهبردی بندرلنگه و مبادلات چه در حوزه کالاهای فله و یخچالی و چه در بخش ترانزیت خودرو و با توجه به اینکه این بندر فعال ترین بندر استان هرمزگان بعد از بندر شهید رجایی و به عنوان پایتخت ترانزیت خودروی کشور است.

 مدیر بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان در پایان گفت: توسعه اراضی و همچنین فراهم آوردن زیرساخت های لازم در بنادر و دریانوردی غرب هرمزگان و همچنین بهره برداری از اراضی واگذار شده و بهره گیری از تمام توان و پتانسیل های بنادر غرب هرمزگان و توسعه زیرساخت های اقتصاد دریامحور می تواند رونق بیشتر اقتصادی منطقه و به تبع آن افزایش اشتغال زایی در بندرلنگه را رقم بزند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها