موج
کدخبر : ۳۵۰۹۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-350964

احمد محمدرضایی:

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کردستان ضمن اشاره به به اهمیت پدافند غیر عامل در زندگی امروزه اظهار داشت: تلاشمان نهادینه کردن فرهنگ پدافند غیر عامل در جامعه است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، احمد محمدرضایی ظهر امروز دوشنبه در حاشیه جلسه شورای پدافند غیرعامل استان‌ها که به صورت ویدیو کنفرانس برگزار شد در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: شعار امسال هفته پدافند غیرعامل «مقاومت فعال، تاب‌آوری حیرت‌انگیز و ایران قوی» است.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کردستان گفت: امسال به مناسبت هفته پدافند غیرعامل حدود 200 برنامه مختلف در شهرستان‌های استان برگزار می‌شود که برنامه‌ها در فضای مجازی پررنگ‌تر خواهد بود.

وی با اشاره به حیاتی و ضروری بودن پدافند غیرعامل در زندگی دنیای امروزی، اضافه کرد: در این هفته برنامه‌های متعددی با ماهیت پدافندی و با هدف آشنایی و آگاهی مردم در این رابطه برگزار می‌شود.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری کردستان با اشاره به اینکه افتتاح پروژه‌های متعدد و رزمایش از جمله برنامه‌های این هفته است، افزود: برنامه‌های آموزشی سرلوحه کار ما در این حوزه بوده و در طول سال اجرای برنامه‌ها در لایه‌های مختلف جامعه برای آگاه‌سازی در دستور کار است.

محمدرضایی بر تلاش برای نهادینه کردن فرهنگ پدافند غیرعامل در میان جامعه تاکید کرد و گفت: با توجه به شرایط کنونی و شیوع کرونا، بحث آموزش در زمینه پیشگیری و رعایت دستورالعمل‌ها مورد توجه است.

وی یادآور شد: شناسایی و دسته بندی چالش‌ها و تهدیدها در برنامه ریزی برای عملیات‌های پدافند غیرعامل بسیار اهمیت دارد از این رو هر دستگاه باید بر روی موضوعات تخصصی در حوزه خود کار کرده تا بیشتر از گذشته به نتیجه مطلوب برسند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها