موج
کدخبر : ۳۵۰۶۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-350659

داود شایقی خبر داد:

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: برای چهار خطه شدن مسیر اردبیل – سرچم یک هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافته که در صورت تحقق شاهد تسریع پروژه در این مسیر خواهیم بود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، داود شایقی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل با اشاره به اختصاص یک هزار و ۱۰۰ میلیارد ریال اعتبار به مسیر اردبیل_ سرچم گفت: اعتبارات خوبی برای راه‌های اصلی این استان اختصاص داده شده بطوریکه برای چهار خطه شدن راه‌ها ردیف اعتباری ویژه ای اختصاص یافته است.

وی ادامه داد: از محل سفر رئیس جمهوری، معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان برنامه و بودجه هم بیش از ۱۲هزار  میلیارد ریال اعتبار برای  توسعه راه‌ها تخصیص می یابد .

طرح توسعه و اشتغال ۶۴۵ روستای

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان تدوین سند توسعه استان را یادآور شد و گفت: تا پایان برنامه ششم توسعه، سند توسعه و اشتغال ۶۰۰ روستای استان اردبیل تدوین می‌شود.

شایقی گفت: طرح توسعه و اشتغال ۶۴۵ روستای بالای ۴۰ خانوار استان در مدت پنج سال  انجام می‌شود که با گذشت سه سال برای ۳۷۵ روستای استان این برنامه تهیه و تدوین شده و در ۲ سال آینده نیز این مطالعات همچنان ادامه دارد.

۱۰هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال از طریق منابع بانک

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان  گفت: عملیات ارجایی راه آهن اردبیل - میانه شتاب گرفته و تا پایان دولت به بهره برداری می‌رسد.

وی افزود: اتمام و تکمیل بموقع این پروژه در اولویت دولت است و سعی می‌شود در موعد مقرر به بهره‌برداری برسد.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اضافه کرد: دولت اعتبار لازم  برای این پروژه اختصاص داده و بقیه اعتبارات مورد نیاز هم از طریق فاینانس بانک ملی قابل تامین است.

شایقی گفت:‌ در سه سال اخیر  ۱۰هزار و ۵۰۰ میلیارد ریال از طریق منابع بانک و هشت هزار  میلیارد ریال  نیز از طریق منابع ملی اختصاص یافته است.

راه آهن اردبیل

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها