موج
کدخبر : ۳۵۰۵۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-350592

در سه ماهه دوم سال جاری؛

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان جاسک گفت: طی سه ماهه دوم سال جاری شبکه بهداشت و درمان جاسک فعالیت های بهداشت محیطی خود را با شدت ادامه داده و بر رعایت مقررات و موازین بهداشتی اصناف، نظارت مستمر داشته است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، احمد چنگایی مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان جاسک افزود: در سه ماهه دوم سال جاری دو هزار و ۸۹۸ بازدید از واحد های صنفی انجام شده که در نتیجه آن ۲۷ واحد متخلف تعطیل شد و ۱۶ واحد صنفی نیز به تعزیرات معرفی شد که نسبت به همین بازه زمانی در سال گذشته رشد ۴ برابری داشته است.

وی ابراز کرد: در این بین برای ۱۳۳ واحد صنفی اخطاریه صادر شده است. همچنین طی این مدت بیش از ۱۵۰۰ کیلوگرم مواد غذایی مختلف توسط کارشناسان سلامت محیط شهرستان جاسک معدوم گردیده است.

چنگایی با بیان این مطلب که نظارتها، بازدیدها و اقدامات انجام شده شبکه بهداشت و درمان جاسک به نسبت سال گذشته در این بازه زمانی بیش از ۳ برابر افزایش داشته خاطر نشان کرد: برای حفظ سلامت مردم و پیشگیری از انتقال ویروس کرونا، نباید با کسی مسامحه کرد و از مردم و اصناف مختلف خواست پروتکل های بهداشتی را همچون گذشته جدی گرفته و از شرکت در تمامی تجمعات و دورهمی ها خودداری کنند و در صورت اجبار حتما از ماسک استفاده کرده و فاصله گزاری را رعایت کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها