موج
کدخبر : ۳۵۰۴۶۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-350464

حسین فخاری مطرح کرد؛

رئیس کمیته امداد منطقه یک بندرعباس از حمایت 339 حامی جدید برای 545 یتیم و فرزند نیازمند در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین این نهاد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حسین فخاری رئیس کمیته امداد منطقه یک بندرعباس در این خصوص گفت: ثبت نام از حامیان در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین در طول سال انجام می شود اما امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا کمیمتفاوت نسبت به سال گذشته بوده است و مردم نیکوکار از طریق روش‌های الکترونیکی و غیرحضوری ، ثبت نام دراین طرح خداپسندانه را انجام داده اند.

فخاری افزود: در همین راستا طی شش ماهه نخست سال 99 ، با ثبت نام 339 حامی جدید در طرح  اکرام ایتام و محسنین، تعداد 545 یتیم و فرزند نیازمند، تحت حمایت مادی و معنوی خود قرار دادند که از این تعداد 301 یتیم و 244 فرزند نیازمند هستند.

این مقام مسئول با اشاره به این مطلب که هم اکنون سه هزار و 563 حامی در قالب طرح اکرام ایتام و محسنین با این نهاد همکاری دارند، گفت: حامیان نیکوکار در شش ماهه نخست سالجاری، مبلغ یک میلیارد و 800 میلیون تومان به صورت نقدی و غیرنقدی به فرزندان معنوی خود کمک کرده اند.

رئیس کمیته امداد منطقه یک بندرعباس ضمن تقدیر از اعتماد حامیان و خیران، گفت: به منظور تسهیل در روش های پرداخت برای هر فرزند معنوی یک شماره کارت اختصاصی در نظر گرفته می شود که حامیان میتوانند از طریق سایت ekram.emdad.ir و یا تمامی درگاه های بانکی، نسبت به واریز مستقیم هدایای نقدی به حساب فرزندان معنوی اقدام کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها