موج
کدخبر : ۳۵۰۲۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-350223

شهردار سنندج ضمن اعلام آغاز فعالیت پایانه حمل ونقل میدان آزادی سنندج از شهروندان خواست تا با رعایت قوانین و مقررات جهت رسیدن به مقصد خویش از این پایانه تردد کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، حشمت‌الله صیدی صبح امروز در گفت‌وگو با رسانه های استان از آغاز فعالیت پایانه حمل ونقل عمومی در میدان آزادی این شهر خبر داد و از شهروندان خواست که در راستای کاهش ترافیک هسته مرکزی جهت استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی به محل این پایانه مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه نبود پایانه حمل و نقل عمومی در هسته مرکزی منجر ترافیک سنگین در میدان آزادی سنندج شده بود، گفت: امسال و پس از آغاز اجرای طرح پیاده راه فردوسی جلساتی با مسئولان آموزش و پرورش و اداره اوقاف مبنی بر تخریب بخشی از دیوار آموزش و پرورش ناحیه یک جهت اجرای تعریض خیابان‌های مولوی، فلسطین و پاسداران و احداث پایانه حمل و نقل عمومی برگزار و پس از انجام مطالعات و توافقات؛ عملیات تعریض خیابان‌های مولوی، فلسطین و پاسداران و احداث پایانه حمل و نقل عمومی در زمینی به مساحت 2 هزار و 100 متر مربع آغاز شد.

شهردار سنندج اعلام کرد: برای اجرای عملیات تعریض خیابان‌های هسته مرکزی و احداث پایانه حمل و نقل عمومی عملیاتی نظیر تخریب کلی ساختمان‌ها با مصالح بنایی به متراژ یک هزار و 725 مترمربع، تخریب دیوارهای سنگی با ملات ماسه و سیمان به متراژ 200 مترمکعب و تخریب 100 مترمکعب بتن غیر مسلح انجام شده است.

وی افزود: تخریب سقف تیرچه و بلوک 116 مترمربع، برچیدن فرش کف موزاییکی پیاده‌رو به متراژ 964 مترمربع، برچیدن 482 متر طول جداول بتنی پیش ساخته، برچیدن 155 مترمربع اسکلت فلزی سایبان و متعلقات آن از دیگر عملیات عمرانی صورت گرفته جهت اجرای این طرح بود.

صیدی خاطرنشان کرد: دو هزار و 200 متر مربع تخریب آسفالت، 4 هزار و 200 مترمکعب پی کنی و خاکبرداری محوطه، 5 هزار و 400 مترمکعب خاکریزی و حمل خاک، تهیه، پخش و اجرای لایه اساس در دو لایه 15 سانتیمتری به متراژ یک هزار و 650 متر مربع و تناژ یک هزار و 100 متر مربع نیز جهت آماده سازی محوطه برای آسفالت اجرا شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها