موج
کدخبر : ۳۴۹۸۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349877

فرمانده انتظامی استان قم هفته نیروی انتظامی را با صدور پیامی گرامی داشت.

به گزارش خبرگزاری موج قم، متن پیام سردار سید محمود میرفیضی به شرح زیر است:

هفته نیروی انتظامی با شعار "باهم برای امنیت و سلامت" از 27 مهر الی 2 آبان 1399 آغاز شد، امروز پلیس افتخار می کند که با عملکرد مقتدرانه و صادقانه خود توانسته است محبوبیت خود را در جامعه ارتقاء بخشیده و اعتماد مردم ولایتمدار و وفادار را جلب کند.

هفته گرامیداشت نیروی انتظامی فرصت مناسبی است تا با تعامل، همکاری و جلب اعتماد و مشارکت دستگاه‌های دولتی ،خصوصی و سایر اقشار اجتماعی، نقش و سهم هر یک از آنان را در تولید امنیت جامعه مشخص و زمینه مشارکت شهروندان در ارتقاء امنیت اجتماعی و احساس امنیت، همبستگی ملی و قانون گرایی، فراهم شود و از سویی اقتدار، کار آمدی و توانمندی پلیس به جامعه معرفی شود تا در سال «جهش تولید »، با همفکری صاحب نظران حوزوی و دانشگاهی، امنیتی در شأن جامعه اسلامی داشته باشیم.

امروز نیروی انتظامی از مرز تا شهرها و روستا های کوچک و بزرگ، متولی تامین نظم و امنیت کشور است و در این مسیر شهدای گرانقدری را تقدیم کرده و جانانه در دفاع از ارزش ها و آرمان های نظام و انقلاب اسلامی ایستادگی می کند.

هفته نیروی انتظامی، فرصتی مغتنم برای ارائه کارنامه عملکرد یک ساله پلیس به مردم فهیم و انقلابی استان و معرفی توانمندی، اقتدار و کارآمدی پلیس در تأمین نظم و امنیت بستر‌های جلب اعتماد عمومی و مشارکت همگانی است.

اینجانب ضمن ادای احترام به خانواده معزز شهدا و ایثارگران ، هفته نیروی انتظامی را به تمامی کارکنان که خالصانه در تأمین نظم ،امنیت و آرامش جامعه تلاش می کنند و خانواده محترم آنان تبریک عرض نموده و توفیق همگان را از درگاه خداوند قادر متعال مسئلت دارم.

فرمانده انتظامی استان قم سردار " سید محمود میر فیضی"

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها