موج
کدخبر : ۳۴۹۷۶۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349762

طی 24 ساعت گذشته رخ داد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از ابتلای ۴۰ بیمار جدید به ویروس کرونا در کاشان طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی بیان داشت: طی شبانه روز گذشته تعداد ۴۰ بیمار جدید کرونایی درمنطقه کاشان بستری شدند که ۳۲ نفر از آن‌ها اهل کاشان هستند.

وی با اشاره به بستری شدن ۴۰ بیمار جدید مبتلا به کرونا گفت: ۳۷ بیمار جدید در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند که از این تعداد سه نفر اهل توابع آران و بیدگل، یک نفر اهل تهران، یک نفر اهل توابع کاشان و ۳۲ نفر اهل کاشان هستند.

 این مقام مسئول افزود: در حال حاضر در مجموع ۳۰۰ بیمار کرونایی در منطقه کاشان بستری هستند که ۵۶ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بهشتی و 4 بیمار هم در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت مراقبت و درمان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان درارتباط با مرگ و میر کرونایی در کاشان بیان کرد: متأسفانه طی شبانه روز گذشته  شش نفر فوت ناشی از کرونا در منطقه کاشان رخ داده است که از این تعداد چهار نفر زن ۴۰، ۵۱، ۶۴ و ۷۰ ساله و دو نفر مرد ۷۹ و ۹۵ ساله بودند.

وی ادامه داد: تا کنون چهار هزار و ۹۱۰ بیمار مبتلا به کرونا با بهبودی کامل از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

سید علیرضا مروجی گفت: همچنین تاکنون ۷۶ هزار و ۱۳۷ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها