موج
کدخبر : ۳۴۹۲۴۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-349240

با هدف تخصصی کردن اقدامات ساخت و ساز؛

قائم مقام موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن از راه اندازی حوزه معاونت عمرانی موسسه خیریه امام حسین علیه‌السلام خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، مهدی رقایی گفت: حوزه معاونت عمرانی موسسه خیریه امام حسین علیه‌السلام با هدف تخصصی کردن اقدامات ساخت و ساز و نظارت بر کیفیت خدمات ارائه شده از سوی این خیریه راه‌اندازی شد.

وی با بیان اینکه این موسسه خیریه بیش از سه دهه است که در حوزه تخصصی مسکن فعالیت دارد، اظهار کرد: ساخت و ساز مسکن ارزان قیمت برای نیازمندان نیز از جمله فعالیت‌های این خیریه است که تاکنون نیز دستاوردهای خوبی را به همراه داشته است.

این مقام مسئول با بیان اینکه تولید مسکن استاندارد نیز مورد تاکید خیران فعال در موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن است، تصریح کرد: از این رو با برنامه‌ریزی صورت گرفته راه‌اندازی معاونت عمرانی و در زیر مجموعه آن دفتر فنی ساختمان در این موسسه در دستور کار قرار گرفت.

قائم مقام موسسه خیریه امام حسین علیه السلام تخصصی حوزه مسکن اضافه کرد: با راه‌اندازی این معاونت تخصصی نظارت جدی بر روند ساخت و ساز، کیفیت محصولات خریداری شده، رعایت استانداردهای لازم برای تامین ایمنی ساختمان‌های در دستور کار است و تسهیل در روند اجرای پروژه‌های ساختمانی صورت می‌گیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها