موج
کدخبر : ۳۴۸۸۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348876

مراسم تکریم و معارفه مدیرکل سیاسی استانداری کرمانشاه با حضور حسین خوش‌اقبال معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی برگزار و از زحمات بهرام سلیمانی تقدیر و امیر شاه‌آبادی به‌عنوان مدیرکل جدید معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، حسین خوش‌اقبال در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل سیاسی استانداری کرمانشاه با اشاره به لزوم هم‌اندیشی، همفکری و همدلی و همراهی همکاران برای پیشبرد اهداف اظهار داشت: برگزاری نشست‌های مشورتی با کارکنان حوزه‌های مختلف این معاونت همچون مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری کرمانشاه، سبب مشارکت بیشتر و مطلوب در فرآیندهای تصمیم‌گیری و تصمیم سازی خواهد شد.

معاون سیاسی استاندار کرمانشاه بابیان اینکه آقای بهرام سلیمانی از دوستان قدیمی، همکار، همفکر و پرتلاش است؛ گفت: ما در بسیاری از روزهای سخت در کنار هم بودیم و ایشان با تعهد، صداقت و اخلاص همیشگی در بازه زمانی حضور اینجانب نیز بسیار مؤثر و کوشا بوده‌اند.

وی افزود: امروز نیز آقای سلیمانی به درخواست خود در حالی تودیع می‌شود که در سنوات گذشته و در جایگاه‌های مختلف نیز سابقه خدمتی بسیار مطلوبی داشته است و بر این اساس ضمن بهره‌مندی از رهنمودها و همفکری و تعامل ایشان در حوزه سیاسی، امیدوار هستیم در آینده نزدیک و در جایگاه شغلی جدید نیز موفق و اثربخش باشند.

خوش‌اقبال با تقدیر از خدمات مدیرکل سابق سیاسی، از آقای امیر شاه‌آبادی مدیرکل جدید نیز به‌عنوان فردی شایسته و از نیروهای خوش‌فکر وزارت کشور نام برد و گفت: امیدوارم با همفکری، همدلی و همراهی بتوانیم گام‌های مهمی در راستای تحقق سیاست‌های دولت تدبیر و امید در استان برداریم.

بهرام سلیمانی مدیرکل سابق سیاسی استانداری نیز در این مراسم که با حضور مدیران کل حوزه معاونت سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری برگزار شد؛ از تلاش‌ها بی‌دریغ کلیه همکاران خود در زمان تصدی این پست صمیمانه تشکر و قدردانی کرد و تصریح کرد: در سال 97 و 98 بر اساس ارزیابی صورت گرفته طبق شاخص‌های عملکردی رتبه برتر را داشتیم که به‌یقین مرهون زحمات همکاران پرتلاش این حوزه بوده و در آینده نزدیک به‌صورت ویژه‌ای از کلیه همکاران تقدیر خواهم شد.

سلیمانی در ادامه بابیان اینکه این جابجایی به درخواست شخصی خودم بوده است؛ از زحمات معاون سابق سیاسی امنیتی و همکاری مطلوب آقای خوش‌اقبال معاون فعلی تقدیر و تشکر کرد.

کشور در شرایط سخت اقتصادی به‌صورت هنرمندانه اداره می‌شود

امیر شاه‌آبادی مدیرکل جدید سیاسی استانداری نیز در ادامه مراسم با تقدیر و تشکر ویژه از زحمات دلسوزانه و خردمندانه آقای سلیمانی به لحاظ فراهم آوردن شرایط مطلوبی برای انجام امور؛ به‌ضرورت تلاش بیشتر در سال پایانی دولت اشاره کرد و گفت: با تدبیر و عزتمندانه کار خواهیم کرد و برای خدمتگزاری به مردم از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد و القای ناکارآمدی توسط معاندین و برخی مخالفان داخلی نمی‌تواند روحیه امید و خودباوری را از مردم بگیرد و یا مسئولین را دلسرد کند.

وی افزود: در یکسال باقیمانده با تدبیر و عزتمندانه کارها را پیگیری می‌کنیم و به‌صورت مفید و مؤثر در این یکسال کار می‌کنیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها