موج
کدخبر : ۳۴۸۸۱۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348815

ناصر مشایخی اعلام کرد؛

سرپرست مخابرات منطقه اصفهان ازکسب رتبه اول مخابرات اصفهان در فاز ۸ توسعه همراه اول در کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، ناصر مشایخی گفت: مخابرات منطقه اصفهان براساس ارزیابی عملکرد دوماهه مناطق کشور درتوسعه فاز ۸ تلفن همراه، موفق به کسب رتبه اول کشوری  شد.

وی اظهار کرد: همراه اول به صورت فصلی  بر اساس شاخص های معین  به ارزیابی عملکرد مناطق مخابراتی در حوزه معاونت سیار می پردازد ،که در همین راستا و بر اساس اعلام مدیر عامل شرکت همراه اول کشور مخابرات منطقه اصفهان توانسته است در شهریور و مهر سال ۹۹  با اجرا و راه اندازی بیشترین سایت bts  در راستای فاز ۸ توسعه همراه اول در بین ۳۱ استان ،رتبه اول کشوری را به خود اختصاص دهد.

سرپرست مخابرات منطقه اصفهان با تبریک این موفقیت به همه کارکنان مخابرات منطقه اصفهان افزود: امیدوارم در سالی  که توسط مقام معظم رهبری به نام سال جهش تولید نامگذاری شده بتوانیم با همدلی،هماهنگی و همت مضاعف  همکاران عزیز در سطح استان در راستای رضایتمندی مشتریان و همچنین ارتقای جایگاه مخابرات گام برداریم.

گفتنی است ؛ برنامه توسعه و بروز رسانی سایت های همراه اول در استان در حال اجراست و اجرای این پروژه نقش بسزایی در افزایش خدمات شبکه همراه اول و کاهش نقاط کور و افزایش پهنای باند این اپراتور در سطح استان دارد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها