موج
کدخبر : ۳۴۸۸۰۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348806

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان خبر داد:

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان از دستگیری اعضای باند 10 نفره سارقان سابقه دار منازل نیمه ساز و کشف 179 فقره سرقت در کاشان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ حسین ترکیان گفت: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت از منازل نیمه ساز در کاشان کارآگاهان پس از بررسی محل های وقوع سرقت و انجام یک سری اقدامات علمی و تخصصی و تحقیقات گسترده با استفاده از تجهیزات الکترونیکی و رصد هوشمندانه سارقان سابقه دار و آزاد شده از زندان 10 نفر از سارقان سابقه دار طی یک عملیات ویژه و ضربتی در مخفیگاه های خود دستگیر کردند.

این مقام انتظامی افزود: متهمان هنگامی که با مدارک و مستندات پلیس مواجه شدند به ناچار لب به اعتراف باز کرده و از 179 فقره سرقت اموال شامل سیم برق ، شیر کُلِکتور که به منظور تقسیم آب در طبقات ساختمان از آن استفاده می شود و آهن آلات اعتراف کردند که ارزش اموال به سرقت رفته توسط آنان برابر اعلام کارشناسان مربوطه 14 میلیارد ریال است.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان با بیان اینکه متهمان اموال مسروقه را برای تامین مواد مخدر مصرفی خود به قیمت ناچیزی به فروش می رساندند از دستگیری مالخر اموال مسروقه که با این افراد همکاری می کرد خبر داد و گفت: تمامی متهمان دستگیر شده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
 • پاسخ

  اگر میخواهید سارقین وارد منزل شما نشوند باید به یاد داشته باشید آنها روح نیستند که از دیوار عبور کنند و درب، بالکن، نورگیر و پنجره ها معابری هستند که باید غیر قابل نفوذ شوند، بویژه برای سارقینی خشن که حتی در حضور صاحبخانه هم وارد میشوند تا با کتک و تهدید از محل اموال با ارزش مطلع شوند، پس حتما قفل ضد دیلـم که مجهز به سیستم ضد زورگیری است نصب کنید چون:

  الف- سارقین فقط قفلها را باز یا تخریب میکنند و فلزی بودن درب و حفاظ براشون مهم‌ نیست و فقط قفل ضد دیلـم میتونه ورود سارقین را از طریق شاه کلید، توپی زنی و دیلم زنی غیر ممکن کنه، ضمن اینکه سیستم ضد زورگیری قفل ضد دیلم، در مقابل سارقین خشن که تحت عنوان مامور پلیس، آب، برق، گاز و ... خودتون درو براشون باز میکنید، از‌ کتک خوردن، تجاوز و حتی قتل نجاتتون میده

  ب- بالکن، نورگیر و پنجره ها را هم با حفاظ ضد دیلم محافظت کنید که قابل تخریب از جای جوش با انبر قفلی و دیلم نباشه

  ج –گاوصندوق ضد دیلم مجهز به قفل ضد زورگیری نیز بهترین روش مقابله با سارقین آشنا ولی خشنی است که به هر دلیل میتوانند در خانه شما حضور داشته باشند

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
 • گزارش
 • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها