موج
کدخبر : ۳۴۸۵۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348518

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اعلام کرد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان مبتلا شدن 47 بیمار جدید به کرونا طی شبانه روز گذشته در کاشان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سیدعلیرضا مروجی اظهار داشت: طی شبانه روز گذشته تعداد 47 بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان بستری شدند که از این تعداد سه نفر اهل توابع کاشان، دو نفر اهل آران و بیدگل، چهار نفر اهل توابع آران و بیدگل، یک نفر اهل فریدونشهر و ۳۱ نفر اهل کاشان هستند.

این مقام مسئول در خصوص سن بیماران بستری شده کرونایی گفت: حداکثر سن بیماران کرونایی بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۸۳ سال و حداقل سن بستری ۲۲ سال است.

وی افزود: در حال حاضر در مجموع تعداد ۲۵۹ بیمار مبتلا به کوید 19 در منطقه کاشان بستری هستند که از این تعداد ۲۴۳ نفر از آن‌ها در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۱۶ نفر از آن‌ها در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت مراقبت و درمان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: متاسفانه طی شبانه روز اخیر تعداد 8 مورد فوتی که چهار زن ۵۸، ۶۸، ۸۲ و ۸۷ ساله و دو مرد ۳۴ و ۳۹ ساله و دو مرد ۸۱ ساله بوده‌اند در منطقه کاشان رخ داده است.

مروجی ادامه داد: در حال حاضر تعداد 51 نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا در منطقه کاشان در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۴۸ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و سه نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

وی اظهار کرد: تا کنون چهار هزار و ۵۲۳ بیمار مبتلا به کرونا ویروس با بهبود یافتن از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

سید علیرضا مروجی گفت: همچنین تاکنون ۶۹ هزار و ۵۲۹ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها