موج
کدخبر : ۳۴۸۵۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348508

سرپرست مخابرات اصفهان:

سرپرست مخابرات منطقه اصفهان گفت: معاونت تجاری باید با همتی والاتر از قبل پیشتاز عرصه توسعه بازاریابی دیجیتال در فضای مخابرات باشد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، ناصر مشایخی در بازدید سر زده از معاونت تجاری این مجموعه با اشاره به اهمیت موضوع دیجیتال مارکتینگ در گسترش کسب و کارها گفت: رسالت این معاونت عرضه مناسب این خدمات و سرویس ها به جامعه مخاطب است.

وی ضمن تاکید بر جایگاه ویژه معاونت تجاری در روند مناسبات یک مجموعه اظهار کرد:معاونت تجاری باید با همتی والاتر از قبل پیشتاز عرصه توسعه بازاریابی دیجیتال  در فضای مخابرات باشد.

این مقام مسئول افزود: این معاونت به مثابه ویترینی بوده که در آن تمام خدمات و سرویس های مجموعه مخابرات که ماحصل تلاش های قسمت های مختلف فنی و اداری است در معرض بازدید قرار می گیرد فلذا رسالت آن عرضه مناسب این خدمات و سرویس ها به جامعه مخاطب است.

سرپرست مخابرات منطقه اصفهان استفاده از بروزترین روش های بازاریابی را شرط موفقیت این معاونت دانست و افزود : تنها نگاه تخصصی و علمی به مقوله بازاریابی و دیجیتال مارکتینگ و استفاده از ابزارهای خاص امروزی است که می تواند ما را در نیل به اهداف کمک کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها