موج
کدخبر : ۳۴۸۴۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348423

معاون استاندار کرمانشاه تأکید کرد:

حسین خوش‌اقبال در جلسه کمیته امنیتی ستاد اربعین استان کرمانشاه گفت: امسال به‌واسطه بیماری کرونا هیچ‌گونه برنامه‌ای برای راهپیمایی و فعالیت موکب‌های اربعین در استان نخواهیم داشت.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون سیاسی استاندار کرمانشاه با تأکید بر اینکه اربعین امسال هیچ‌گونه ترددی از مرز خسروی انجام نمی‌شود، گفت: بر اساس مصوبات ستاد ملی کرونا، هیچ‌گونه پیش‌بینی در مرز خسروی برای پذیرش زوار اعم از مهمانسرا یا موکب نشده و امسال تدارکی برای تردد زوار نداریم.

خوش‌اقبال تأکید کرد: همه این محدودیت‌ها فقط به خاطر حفظ سلامت مردم اتخاذشده و از کسانی که مشتاق به حضور در کربلا هستند و به‌ویژه هیئت‌های مذهبی توقع می‌رود که امسال بیانات رهبری انقلاب را فصل الخطاب قرار داده و زیارت اربعین را در منازل خود داشته باشند.

معاون استاندار کرمانشاه با تأکید بر اینکه "به‌هیچ‌وجه در مرز خسروی و باقی مرزهای رسمی با عراق ترددی نخواهیم داشت" افزود: افرادی اگر به‌صورت قاچاق هم وارد عراق شوند عودت داده خواهند شد.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استانداری کرمانشاه در ادامه با اشاره به فضاسازی‌های شبکه‌های رسانه‌ای معاندان با استفاده از عزاداری‌ها گفت: رسانه‌های بیگانه بنام اربعین و محرم می‌خواهند کرونا را برجسته کرده و بگویند که افزایش مبتلایان در ایران از این ناحیه نشاءت می‌گیرد باید مواظبت کرد که بهانه به دست دشمن داده نشود.

خوش‌اقبال همچنین گفت: اربعین امسال، در سطح شهرستان‌ها و استان که برهم زننده پروتکل‌ها باشد نخواهیم داشت چراکه آمار بیماران کرونایی در استان هشداردهنده شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها