موج
کدخبر : ۳۴۸۲۹۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348290

علی منفرد خبر داد:

شهردار پارس آباد از عملیات اجرایی نصب دستگاه‌های کارتخوان به منظور اجرایی کردن طرح پرداخت الکترونیک کرایه بر روی تاکسی های شهری در پارس آباد از ماه جاری خبرداد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل ،علی منفرد  شهردار پارس آباد امروز در حاشیه جلسه با مدیرعامل سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری پارس آباد مغان اظهار داشت: در فاز اول این طرح حدود ۱۲۰۰ دستگاه تاکسی و خودروهای ساماندهی تا پایان آبان ماه به کارتخوان مجهز می شوند.

شهردار بر کیفیت خدمات ارائه شده و همچنین افزایش سطح خدمات رسانی از طریق استفاده و به کارگیری آخرین دستاوردهای علمی و فنی و تکنولوژی های پیشرفته تاکید کرد.

 مدیر عامل سازمان مدیریت حمل و‌نقل شهرداری پارس آباد نیز گفت : این کار بر اساس تفاهم نامه‌ای که تاکسیرانی با شرکت تجارت الکترونیک پارسیان ( رسا گستر ارتباطات برتر سبلان ) بسته است صورت خواهد پذیرفت.

فرهاد عین اللهی افزود: بر اساس این تفاهم نامه رانندگان تاکسی برای نصب دستگاه‌های پوز کارت خوان بر روی تاکسی‌ها هیچ گونه مبلغی را پرداخت نمی کنند بلکه بصورت رایگان بر روی هر تاکسی نصب میشود .

وی تصریح کرد: در کنار پوز کارتخوان اپلیکیشن نیز بصورت رایگان نصب و دراختیار رانندگان قرار خواهند گرفت.  

وی ادامه داد:در اجرای طرح امکان پرداخت کرایه هم به طور الکترونیک و هم به طور نقدی وجود دارد و رانندگان تحت پوشش بیمه تکمیلی قرار خواهند گرفت .

عین اللهی خاطر نشان کرد: در حال حاضر هزار و ۲۰۰ خودرو در بخش تاکسی و ساماندهی روستاهای تابع در شهر پارس آباد فعالیت دارند.

وی افزود: برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و حل مشکل پول خرد تاکسیداران، طرح پرداخت الکترونیکی کرایه‌ها با نصب دستگاه کارت‌خوان به صورت رایگان در این خودروها در حال اجراست.

مدیر عامل سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری توضیح داد : ۷۰ دستگاه مینی بوس و حدود ۶۵۰ خودروی سواری آژانس در پارس آباد مشغول فعالیت هستند که قرار است برای این خودروها هم طرح پرداخت الکترونیکی کرایه‌ها با نصب این دستگاه رایگان اجرا شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها