موج
کدخبر : ۳۴۸۲۷۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348276

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر:

روح الله کاظمی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر به اهمیت ورزش بانوان اشاره کرد و گفت: سلامت بانوان جامعه مهم است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، روح الله کاظمی در جلسه شورای بسیج ورزشکاران گفت: دغدغه فرهنگ در ورزشکاران شهرستان مشاهده می شود و وظیفه شرعی و قانونی است که بهترین خدمت رسانیها در ورزش شهرستان انجام شود.

وی اظهار کرد: برخی اتفاقات موجود در ورزش  به ناگزیر رخ می دهد و ورزشهایی مانند دوچرخه سواری ،دومیدانی و ...دچار مشکلاتی از نظر زیر ساختی است.

کاظمی ادامه داد: می توان مسائل به وجود آمده در هر حیطه را با همدلی و تعامل برطرف کرد و دید جوان و نوجوان امروزی را به بسیج و فعالیتهای ورزشی خوش بین کرد.

وی در خصوص مغفول ماندن ورزش بانوان تشریح کرد: اصل یک خانواده بر سلامتی مادر خانواده بنا می شود ومغفول ماندن از ورزش بانوان آسیبهایی به دنبال دارد که سلامتی آنها تحت تاثیر بیماریهایی مانند کمردرد ،آرتروز و پوکی استخوان و ....قرار می گیرد و سلامت بانوان جامعه بسیار مهم است و باید در حیطه ورزش بانوان برنامه های اساسی تدوین گردد.

کاظمی به اهمیت هیات های همگانی اشاره کرد و ادامه داد: هیاتهای همگانی از مهمترین هیات های ورزشی یک شهر محسوب می شوند و در جلسات آینده همفکری هایی با آنها خواهیم داشت.

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر در پایان خاطر نشان کرد: پیشکسوتان ورزشی نقش ارزشمندی در ورزش ایفا می کنند و امید است بتوانیم اهداف ارزشی ورزش را در این شهرستان پیاده کنیم.

 هدف بسیج ورزشکاران سازندگی جوانان است

 مسئوول بسیج ورزشکاران سپاه خمینی شهر در ادامه وظیفه بسیج و عملکرد اسفند ۹۸ تا کنون را تشریح کردو بیان نمود: بسیج ورزشکاران در ایام کرونا خدمات فراوانی ارائه کرد که از جمله آنها عیادت و دیدار از اعضای شورا بود  که دربستر بیماری قرار داشتند.

حاج رضا ابراهیمی افزود: در دیدار با فرماندار شهرستان مسائلی پیرامون ورزش بانوان مطرح گردید ومقررشد با همکاری و تعامل اداره ورزش و جوانان شهرستان خمینی شهر مسائل پیش رو به نحو احسنت مرتفع گردد.

وی در پایان خاطر نشان کرد: جوانان سرمایه های کشورمان هستند و باید از همه جهات و در بحث ورزش نیز به آنها اهمیت داد که سازندگی جوانان در سایه ورزش از اهداف بسیج ورزشکاران است و ورزش وسیله ای است که این هدف به کمک مسئوولان محقق شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها