موج
کدخبر : ۳۴۸۲۴۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-348246

فرماندار یزد با پروفسورمحمد علی کریم زاده میبدی رییس بیمارستان مادر دیدار و از تلاش های مهم و ارزنده بیمارستان مادر قدردانی کرد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، سید محمد رستگاری فرماندار یزد از بیمارستان مادر بازدید و با رییس، مدیر و جمعی از پرسنل بیمارستان مادر دیدار و گفتگوکرد.

در این بازدید که معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار نیز حضور داشت، پروفسورمحمد علی کریم زاده میبدی رییس بیمارستان مادر توضیحاتی در خصوص توانمندی های این بیمارستان بیان کرد.

در ادامه فرماندار یزد ضمن  تشکر از فعالیتها وتلاشهای  ارزنده  و خستگی  ناپذیر مسئولین ارشد و همه پزشکان وکادر درمان وپرسنل بیمارستان مادر در زمینه‌های مختلف با تقدیم لوح سپاس از زحمات تلاشگران این عرصه تقدیر و قدردانی کرد.

گفتنی است بیمارستان تک تخصصی زنان و زایمان و نازایی  مادر دارای  بخشهای بستری زنان و زایمان، جراحی زنان، نازایی اتاق زایمان، NICU,POST ICU,، نوزادان سالم، اتاق عمل جراحی، اتاق عمل ،IVF، آزمایشگاه IVF، آزمایشگاه تشخیص طبی، پاتولوژی، رادیولوژی ، داروخانه و درمانگاه تخصصی میباشد و در حال حاضر دارای 50 تخت فعال و 2 تخت NICU می باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها