موج
کدخبر : ۳۴۷۸۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347837

احسان کامرانی نخبه هرمزگانی با انتشار بیشترین مقالات علمی و پژوهشی با موضوع خلیج فارس در پایگاه‌های علم جهانی به عنوان پژوهشگر برتر صنعت دریانوردی معرفی شد.

به گزارش موج هرمزگان، در مراسم تجلیل از پژوهشگران برتر صنعت دریانوردی کشورمان که با حضور مسؤولان عالی نظامی و کشوری در سازمان بنادر و دریانوردی برگزار شد، پروفسور احسان کامرانی نخبه هرمزگانی بدلیل انتشار بیشترین مقالات علمی و پژوهشی با موضوع خلیج فارس در پایگاه‌های علم جهانی به عنوان پژوهشگر برتر صنعت دریانوردی معرفی و تجلیل شد.

این پژوهشگاه به‌طور سالانه با تلاش در راستای معرفی پژوهشگر برتر سعی دارد محققان و پژوهشگران حوزه دریانوردی را از دانشگاه‌ها، ارگان‌ها، سازمان‌ها و ...  شناسایی و برای ایجاد انگیزه و تشویق این پژوهشگران در راستای ارتقای صنعت دریانوردی از آنان تجلیل شود.

به گفته کامرانی، کمک در راه‌اندازی رشته زیست‌شناسی دریا در دانشگاه هرمزگان، کمک در راه‌اندازی دانشکده علوم و فنون دریایی در دانشگاه هرمزگان، استاد راهنمای بیش از ١٥٠ پایان‌نامه کارشناسی ارشد و ٤٢ پایان نامه دکتری در حوزه علوم دریایی در کشور برخی از اقدامات وی در حوزه دریا بوده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها