موج
کدخبر : ۳۴۷۶۷۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347678

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خوانسار خبر داد:

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خوانسار از راه‌اندازی 2 نیروگاه خورشیدی در بقاع متبرکه خوانسار خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، محمدحسین شفاعتی در خصوص اجرای پروژه نیروگاه‌های خورشیدی در خوانسار گفت: 2 طرح نیروگاه خورشیدی در امامزاده احمد به مقدار 25 کیلووات و امامزاده سید صالح به میزان 6 کیلووات در حال راه اندازی است.

وی اضافه کرد: ارزش ریالی سرمایه‌گذاری در این دو پروژه 460 میلیون تومان بوده است که همه این سرمایه‌گذاری را سازمان اوقاف انجام داده و در آینده نزدیک به بهره برداری می‌رسد.

این مقام مسئول ادامه داد: در حال حاضر تنها در زمینه ساخت و سازهای تجاری در موقوفات خوانسار امکان سرمایه‌گذاری وجود دارد.

وی با بیان اینکه برای برگزاری مراسم روز عرفه و همچنین در قالب طرح بصیرت عاشورایی بیش از یک هزار ماسک در بین عزاداران توزیع شد، ادامه داد: همچنین باید توجه داشت که بقاع متبرکه خوانسار و سرویس‌های بهداشتی به صورت روزانه ضد عفونی می‌شود.

صدور سند گورستان متروکه خوانسار به نام اوقاف 

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خوانسار در ادامه به وقف دو طبقه مسکونی در خوانسار اشاره کرد و گفت: این وقف در سال جاری و با هدف تامین مسکن برای زوج‌های جوان به ارزش ریالی 700 میلیون تومان به ثبت رسیده است.

وی با بیان اینکه همه برنامه‌های پیش رو در قالب تولید برنامه و انتشار آن در فضای مجازی تدوین شده است، افزود: کرونا به شدت برنامه‌ها و اقدامات در دستور کار برای موقوفات را تحت تاثیر قرار داده و هر گونه تصمیم گیری در خصوص فعالیت‌های آینده مبنی بر رفتار این ویروس است.

شفاعتی در ادامه به دریافت 24 سند ماده 21 از ابتدای سال جاری اشاره کرد و گفت: هشت سند تبدیلی نیز در سال جاری برای موقوفات خوانسار دریافت شده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه خوانسار گفت: مهم ترین سند موقوفات این شهرستان زمین 15 هزار متری گورستان متروکه و زمین مزروعی 160 هزار متری برای تعمیزات مسجد جامع خوانسار بوده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها