موج
کدخبر : ۳۴۷۵۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347597

معاون استاندار مازندران:

معاون استاندار مازندران گفت: فرصت‌های گردشگری می‌تواند منجر به شادابی و مشارکت اجتماعی شود زیرا گردشگری موتور محرکه اقتصاد کشور است.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، حسین حسن نژاد اظهار داشت :بخش گردشگری می‌تواند در قالب فعالیت‌های اثرگذار نقش آفرینی کند  و هرچه قدر حوزه فناوری بیشتر شود کارکرد گردشگری افزایش می‌یابد.

وی ادامه داد :  اگر سفر به دل آگاهی و افزایش بینش کمک کند می‌تواند منجر به بستر توسعه شود و علاوه براین شادابی اجتماعی از کارکردهای گردشگری است.

حسن نژاد  اذعان داشت : فرصت‌ها و امکانات گردشگری فرصتی برای شادابی اجتماعی فراهم می‌کند و این کار سبب افزایش پذیرش و مشارکت اجتماعی می‌شود و همه فرهنگ‌ها و هویت‌ها می‌توانند مکمل هم باشند و برخی از فرهنگ‌ها می‌توانند به زایش و یا اصلاح فرهنگی دیگر ختم شوند.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران با اظهار اینکه انسان در سفر می فهمد که در سفر است و یاد می‌گیرد که در طبیعت با طبیعت انس گیرند، ادامه داد: همه فعالیت‌های ما در عرصه طبیعت رخ می‌دهد و فرصتی برای ما در حوزه پیوند اجتماعی است.

وی افزود: اگر به فکر فرصت‌های اشتغال هستیم باید باور کنیم که کسانی که سیاستگذار هستند نگاه و اطمینان را داشته باشند که گردشگری موتور محرکه اقتصادی کشور است.

حسن نژاد اظهار داشت : بیش از ۱۰ درصد تولید ناخالص ملی جهان از حوزه گردشگری است، تصریح کرد: گردشگری می‌تواند منجر به تجارت بین المللی شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها