موج
کدخبر : ۳۴۷۵۹۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347592

معاون استاندار کرمانشاه تأکید کرد:

حسین خوش‌اقبال بابیان اینکه نمی‌توان نسبت به‌سلامت و جان مردم بی‌تفاوت بود، گفت: در صورت ادامه بی‌توجهی به رعایت پروتکل‌ها به‌طور حتم مجازات‌هایی برای افراد بی‌مبالات تعیین و با این گروه‌ها برخورد قانونی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، معاون سیاسی استاندار کرمانشاه با اشاره به تعطیلی مدارس و اماکن آموزشی به دلیل شیوع کرونا در کرمانشاه، ابراز داشت: با توجه به موج جدید کرونا و افزایش شمار مبتلایان در استان، در صورت لزوم محدودیت‌های بیشتری برای تردد در اماکن تجاری و محل‌های تجمع نیز اعمال خواهد شد.

خوش‌اقبال از برخورد با خطایان رعایت بهداشت کرونا در اماکن عمومی و تاکسی‌ها و اتوبوس‌ها خبر داد و اظهار داشت:  به‌طور حتم تیم‌های بازرسی به شکل سرزده از ادارات استان کرمانشاه بازدید خواهند داشت و در صورت رعایت نشدن پروتکل‌های بهداشتی با مسئول مربوطه برخورد لازم صورت می‌گیرد.

وی از اتخاذ تدابیر و تصمیمات جدید برای کنترل شیوع کرونا در کمیته امنیتی و انتظامی ستاد کرونا استان کرمانشاه خبر داد و گفت: برای اعمال محدودیت‌های جدید و استمرار محدودیت‌های اعمال‌شده تصمیم‌گیری‌های جدید اعمال خواهد شد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها