موج
کدخبر : ۳۴۷۱۱۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-347110

سرهنگ محمد کریمیان در گفتگو با خبرگزاری موج:

فرمانده سپاه ناحیه خمینی شهر اظهار داشت: امروز در جایگاهی هستیم که دشمن با موشک های نقطه زن کشور ایران در چالش است.

سرهنگ محمد کریمیان در چهلمین سالگرد دفاع مقدس در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، با بیان این مطلب که  تفکر جهادی و عاشورایی نشان دهنده راه روشن بر ماست، گفت:امروز در جایگاهی هستیم که دشمن با موشک های نقطه زن کشور ایران در چالش است .

وی خطاب به دولت آمریکا هشدار داد: ایران به برکت تفکر عاشورایی به نقطه ای رسیده است که ملت ایران اعلام می دارد پایگاه شما را مورد اصابت قرار می دهد و این کار را انجام می دهد.

این مقام مسئول با اشاره به گفته سردار دل ها که ما ملت امام حسینیم، افزود: دفاع ادامه دارد و جنگ امروز ما اقتصادی است که نیاز به تفکر جهادی دارد و اقتصاد مقاومتی باید عملی شود.

فرمانده سپاه ناحیه خمینی شهر ادامه داد: خمینی شهر حسینیه ایران است که 15 هزار رزمنده دارد و  2300 شهید تقدیم اسلام کرده است.

این مقام نظامی با توضیح فعالیت های سپاه در مقابله با ویروس کوید 19تشریح کرد: بسیاری از مردم با شروع ویروس کرونا از نظر اقتصادی متضررشدند که خدمات جهادی و کمک های مومنانه شروع شد.

کریمیان در بحث رزمایش مواسات و کمک های مومنانه افزود : در مرحله اول بسته های معیشتی تهیه و بین نیازمندان تقسیم گردید.

فرمانده سپاه ناحیه خمینی شهر گفت:در مرحله دوم که در دهه ولایت انجام شد  علاوه بر کمک های مومنانه 39 جهیزیه مخصوص خانواده های مورد نظر تهیه شد، همچنین 150راس گوسفند قربانی شد و بین نیازمندان تقسیم شد و24000پرس غذای گرم بین نیازمندان توزیع شد.

وی اضافه کرد: همچنین در مرحله سوم همزمان با آغاز دفاع مقدس و شروع مدارس ودر مرحله سوم 1300بسته لوازم التحریر با کمک بسیجیان بین نیازمندان تقسیم شد.

فرمانده سپاه ناحیه خمینی شهر در پایان در زمینه واگذاری مکان های ورزشی و آموزش نیروی انسانی و کمک به کادر درمان آمادگی خود را اعلام کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها