موج
کدخبر : ۳۴۶۳۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-346389

پسرجوانی که در سال 91 دوستش را به قتل رسانده بود به قصاص محکوم شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، رسیدگی به این پرونده از شامگاه 22 تیر91 و به دنبال گزارش قتل پسر جوانی در خانه‌اش در خیابان عدل محله حیدرآباد کرج در دستور کار پلیس قرار گرفت.

زن جوانی که ماجرای قتل را به پلیس گزارش داده بود در تحقیقات گفت: پسر جوانی به نام مهران دوست نامزد سابق خواهرم به نام مهلا بود. امروز با خواهرم تماس گرفت و قرار بود برای صحبت در مورد موضوعی به خانه‌مان بیاید، اما نیامد و ما با او تماس گرفتیم که پاسخ نداد.

به همین خاطر به موضوع مشکوک شده و به اینجا آمدیم که در آپارتمان باز بود و متوجه خون در آشپزخانه شده و همسایه‌ها را خبر کردم. بعد از ورود به خانه با جنازه مهران در آشپزخانه روبه‌رو شدیم که پتویی روی آن انداخته بودند.

در ادامه تیم جنایی در محل حاضر شده و دریافتند پسر جوان از سوی قاتلی آشنا و با سه ضربه چاقو به پشتش به قتل رسیده است. با بررسی خانه مشخص شد، تلفن همراه او بعد از قتل سرقت شده که با ردیابی تلفن همراه مردی به نام شهاب دستگیر شد. او در تحقیقات مدعی شد تلفن را از دوستش به نام سعید گرفته است.

نه سال سناریو پردازی برای فرار از قصاص

با دستگیری سعید مشخص شد، او نامزد سابق مهلا بود که چندی قبل از هم جدا شده بودند. او در تحقیقات مقدماتی ادعاهای مختلفی را مطرح کرد و مدعی شد در قتل نقشی نداشته اما در ادامه لب به اعتراف گشود و گفت: می‌خواهم واقعیت را بگویم. یک روز به خانه مهران رفته بودم که او به حمام رفت. تلفن همراهش زنگ خورد و عکس نامزد سابقم روی تلفنش ظاهر شد. آنجا بود که متوجه شدم او به من خیانت کرده و با مهلا ارتباط دارد.

این موضوع آزارم می‌داد و تصور می‌کردم ورود او به رابطه من و مهلا باعث جدایی‌مان شده است. عصبانی شده و تصمیم به انتقام گرفتم. از او درباره رابطه اش با مهلا پرسیدم که منکر ارتباط با او شد و این مرا بیشتر عصبانی کرد و از آشپزخانه چاقویی برداشته و از پشت سر سه ضربه به او زدم.

ادعای جدید در دادگاه/ پسر عاشق اعتراف کرد

با اعتراف متهم و تکمیل تحقیقات، برای او به اتهام قتل عمد و مشارکت در سرقت کیفرخواست صادر و پرونده‌اش برای محاکمه به دادگاه کیفری استان البرز ارسال شد. این در حالی بود که در این مدت او با ارسال نامه‌ای به دادگاه ادعاهای مختلفی را مطرح کرد و مدعی شد اعترافاتش دروغ بوده است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها