موج
کدخبر : ۳۴۵۹۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-345998

نماینده ولی فقیه در کردستان:

نماینده ولی فقیه در کردستان با اشاره به تحریم ها و فشارهای وارده از سوی دشمنان گفت: علیرغم همه این اتفاقات مردم بازهم پای نظام ایستاده اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، حجت الاسلام حاج عبدالرضا پورذهبی شامگاه امروز در نشست با ائمه جمعه و جماعت و شورای افتای شهرستان سقز اظهار کرد: امام زین‌العابدین می‌فرماید، چهار خصلت وجود دارد که هر انسانی این چهار خصلت را داشته باشد سه اتفاق برایش خواهد افتاد.

نماینده ولی فقیه در کردستان خاطرنشان کرد:  اسلامش کامل است، گناهانش بخشیده می‌شود، در روز قیامت خدا را ملاقات می‌کند در حالی که خداوند از او راضی باشد.

وی افزود:​ اولین وظیفه این است اگر کاری به انسان واگذار می‌شود به نحو احسن انجام دهد و نسبت به مردم صادق باشد.

به گفته نماینده ولی فقیه در کردستان، مردمی بودن، صداقت، مردم‌داری و حیا از ویژگی های بارز روحانیون به ویژه ائمه جمعه و جماعت است.

نماینده ولی فقیه در کردستان تصریح کرد: حیا و فروتنی در برابر مردم از دیگر خصلت‌های مهم ائمه جمعه است که باید خود را به آن متبلس کنند.

وی در ادامه اضافه کرد: مردم وقتی صداقت و مردم‌داری ببینند به سمت ائمه جماعت جذب می‌شوند.

حجت‌الاسلام پورذهبی با اشاره به مشکلات اقتصادی و تنگناهایی که جامعه به ویژه قشر ضعیف با آن مواجه هستند، گفت: هیچ حکومتی پایه‌های خود را سست نمی‌کند بلکه نظام با تمام توان در صدد رفع مشکلات است.

وی به هجمه‌های گسترده دشمنان علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی گریزی زد و گفت: هر لحظه که جلو می‌رویم فشار و تهاجم دشمنان بر ما سخت‌تر می‌شود.

نماینده ولی فقیه در کردستان با بیان اینکه ما تحت سخت‌ترین فشارها هستیم البته بی‌تدبیری‌هایی در داخل هم وجود دارد، گفت: فشار خیلی زیاد است اما تجربه نشان داده با وجود تمام توطئه‌ها و مشکلات هیچ وقت مردم از نظام دلسرد نشده و همواره بزرگترین پشتیبانی را از انقلاب کرده‌اند.

وی در ادامه سخنان خویش اظهار داشت: دولتمردان باید تلاش کنند و با مدیریت مناسب زمینه را برای رفع مشکلات اقتصادی فراهم سازند.

وی از وحدت به عنوان بزرگترین نیاز امروز جامعه نام برد و تصریح کرد: وحدت افزایی باید ملاک حرکت تمام علمای دینی باشد و در این راستا تمام توان خود را بکار گیرند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها