موج
کدخبر : ۳۴۵۹۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-345945

با حمایت دستگاه قضایی محقق شد؛

مشاور معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه در حاشیه بازدید از ابرپروژه تولید میگو در بندر چارک ابراز امیدواری کرد با اشتغال حدود دو هزار نفر در این طرح، شاهد کاهش جرایم و آسیب ها در منطقه باشیم.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مشاور معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضاییه در حاشیه بازدید از ابرپروژه تولید میگو در بندر چارک ابراز امیدواری کرد و گفت: با اشتغالزایی حدود دو هزار نفر در این طرح، شاهد کاهش جرایم و آسیب ها در منطقه باشیم.

افتخاری با ارزشمند توصیف کردن سرمایه گذاری در چنین طرح‌هایی و حمایت از آن، بر کار اصولی و پیشگیری علمی تاکید و اظهار کرد: قوه قضاییه در چند سال اخیر حمایت از بنگاه‌های اقتصادی که فعالیت سالم و شفافی دارند را در دستور کار قرار داده و از زمان ریاست آیت الله رییسی در قوه قضاییه، با تاکید وی از تعطیلی بنگاه‌ها و بستن حساب‌ها و اقداماتی از این قبیل به طور جدی جلوگیری و این نگاه باعث افزایش سرعت و میزان حمایت‌ها شده است.

مشاور معاون اجتماعی و پیشیگری از وقوع جرم قوه قضاییه همچنین بیان کرد: امیدواریم این پروژه با حمایت‌های استاندار و رییس کل دادگستری استان هرمزگان، زودتر به مرحله تولید برسد و شاهد ثمربخش بودن پروژه‌هایی مشابه این در استان باشیم.

علی صالحی رییس کل دادگستری استان هرمزگان نیز در این بازدید گفت: حمایت از سرمایه گذاری‌های مشروع، از برنامه‌های اساسی دستگاه قضایی است.

رییس کل دادگستری استان هرمزگان اظهارکرد: ستاد اقتصاد مقاومتی در دادگستری کل استان هرمزگان با دقت فعالیت بنگاه‌ها و فعالان اقتصادی را رصد می‌کند و بازدید میدانی از این پروژه‌ها نیز به طور جدی در دستور کار قرار دارد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها