موج
کدخبر : ۳۴۴۵۸۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344586

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان البرز:

محمد فتحی گفت: طی بیست و چهار ساعت گذشته، ۶۰ بیمار با علائم کووید ۱۹ در بیمارستان‌های استان بستری شده اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج البرز، محمد فتحی صبح امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به آخرین وضعیت کرونا در استان، گفت: از دیروز تا امروز شانزدهم شهریور ۶۰ بیمار با علائم کووید ۱۹ در بیمارستان‌های استان بستری شده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر ۳۹۳ نفر شامل موارد قطعی، محتمل و مشکوک در مراکز درمانی استان بستری هستند، گفت: از این تعداد ۱۶۶ نفر بیمار قطعی کووید ۱۹ هستند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان البرز در بخش دیگری با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۴۵۱ نفر با علائم مشکوک به بیمارستان‌های استان مراجعه کرده‌اند، گفت: از این تعداد ۶۰ نفر بستری شده‌اند.

فتحی با اشاره به اینکه تعداد بیماران بستری شده بدحال در ۲۴ ساعته گذشته به ۱۰۸ نفر رسیده است، گفت: ۹۳ بیمار بستری شده جوان که کمتر از سن پنجاه سال دارند نیز در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

وی همچنین ابراز تأسف کرد که در ۲۴ ساعت گذشته هشت بیمار کرونایی در استان جان خود را از دست داده‌اند و گفت: متأسفانه مجموع جان باختگان کرونا در استان البرز به ۹۷۵ نفر رسیده است.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی استان البرز اضافه کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۴ هزار و ۴۰۰ نفر از مراکز درمانی استان ترخیص شده‌اند که خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته نیز ۴۸ نفر به این آمار اضافه شده است.

دکتر فتحی مجموع کل موارد بستری شامل قطعی، محتمل و مشکوک در استان را از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز ۱۵ هزار و ۷۷۶ نفر اعلام کرد و گفت: از این تعداد ۱۵ هزار و ۲۳۴ نفر مورد قطعی مثبت و بستری بوده‌اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها