موج
کدخبر : ۳۴۴۵۱۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344514

همزمان با سراسر کشور؛

همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید و بازگشایی مدارس در شهرستان مرزی پارس آباد مغان زنگ تعلیم و تربیت صبح امروز با حضور فرماندار و امام جمعه وجمعی از مسئولین شهرستان نواخته شد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، ابراهیم امامی سرپرست فرمانداری پارس آباد گفت: از بازگشایی  بیش از ۲۰۰ مدرسه برای تحصیل ۳۰ هزار دانش آموز پسر و دختر در مناطق شهری و روستایی در سال تحصیلی جدید در این شهرستان خبر داد و گفت: سلامت دانش آموزان مهمترین اولویت خواهد بود و بر این امر نظارت خواهیم داشت.

وی پس از به صدا در آورد زنگ نمادین  بازگشایی مدارس با بیان اینکه آموزش در مدارس به دو شکل دنبال خواهد شد، توضیح داد: محور اصلی آموزش حضوری خواهد بود و آموزش غیر حضوری و سامانه شاد نیز ادامه خواهد یافت.

 رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان پارس آباد با بیان اینکه شهرستان پارس آباد با رشد جمعیت دانش آموزی سالانه مثبت امسال حدود ۳۰ هزار دانش آموز خواهد داشت، خاطر نشان کرد : بیش از ۲۰۰۰ نفر از فرهنگیان و معلمان عزیز در ۲۰۰مدرسه به تحصیل علم و پرورش این دانش آموزان خواهند پرداخت.

فرماندار شهرستان پارس آباد مغان دانش‌آموزان را سرمایه‌های کشور دانست و افزود: پرورش استعدادهای این دانش آموزان نقشه بزرگی در تحول رشد آینده کشور دارد

وی با بیان این که جای هیچ نگرانی نیست و پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در مدارس تاکید گردیده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها