موج
کدخبر : ۳۴۴۱۷۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-344177

در راستای سلامت دانش آموزان صورت گرفت؛

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستک گفت: با توجه به اعلام وضعیت قرمز این شهرستان از سوی ستاد کرونای استان هرمزگان روند آموزش دانش آموزان در این شهرستان بصورت غیرحضوری است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، غلامحسین عابری مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستک صبح امروز(۱۲ شهریورماه) در نشستی خبری در خصوص بازگشایی مدارس، با اشاره به اهمیت سلامت دانش آموزان و همکاران در مدارس، افزود: با توجه به اعلام وضعیت قرمز این شهرستان از سوی ستاد کرونای استان هرمزگان روند آموزش دانش آموزان در این شهرستان بصورت غیرحضوری است.

مدیر آموزش و پرورش شهرستان بستک با بیان اینکه مدارس از روز شنبه ۱۵ شهریور ماه فعالیت خود را آغاز می کنند، از مدیران مدارس خواست برنامه هفتگی آموزشگاه خود را متناسب با هر سه وضعیت قرمز، زرد و سفید تنظیم کنند.

این مقام مسئول با تأکید بر اینکه آموزش دانش آموزان نباید تعطیل باشد، اضافه کرد: مدیران مدارس می بایست با استفاده از رسانه های الکترونیکی، صوتی، تصویری و بخصوص پلت فرم شاد بعنوان بخش جدایی ناپذیر از آموزش جهت فعالیت در هر یک از وضعیت های سه گانه قرمز(غیرحضوری)، زرد(نیمه حضوری) و سفید(حضوری) نسبت به آموزش مجازی آمادگی کامل را داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو
  • گزارش
  • یادداشت

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها