موج
کدخبر : ۳۴۳۹۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343981

در راستای مقابله با انتشار کرونا؛

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس گفت: در راستای آموزش مجازی اکثر مدارس این ناحیه تاکنون مجهز به اینترنت ۲ ساله رایگان شده اند و حتی مدارس روستایی و صعب العبور مانند کوه لهرو نیز از این طرح بی بهره نبوده است.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، اسحق زارعی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس در این باره گفت: با عنایت به آموزش دانش آموزان در دورهای مختلف تحصیلی در رابطه با همه گیری ویروس کرونا، بیماری قرن ۲۱ در  سراسر دنیا و با توجه به اهمیت اجرای برنامه ی آموزش مجازی در برنامه شاد و تصویب آن در ستاد ملی مقابله با این بحران ناحیه یک طبق شرایط اعلامی از سناد ملی مبارزه با کرونا بصورت سفید، زرد و قرمز اقدام به تدوین برنامه کلاسی طبق ساعات مصوب کرده و شروع و پایان کلاس ها مشخص شده است.

زارعی یاد آور شد: حضور دانش آموزان در مدرسه در وضعیت زرد که به صورت نیمه حضوری برگزار می شود در دو گروه الف و ب بسته به تراکم دانش آموزی به مدرسه می آیند و آموزش های حضوری انجام میگیرد.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک بندرعباس اظهار داشت: ۵۰ درصد آموزش ها در بستر شاد صورت می پذیرد که در رابطه با آموزش های مجازی  هم برنامه ویژه ای تدوین شده که دانش آموزان در روزهای آموزش غیر حضوری بتوانند آموزش ها را دنبال کنند.

وی در خصوص آماده سازی مدارس و تجهیز امکانات آموزشی و اینترنت نیز گفت : در راستای آموزش مجازی و آنلاین و طرح تجهیز مدارس به اینترنت رایگان دو ساله، اکثر مدارس این ناحیه تا کنون مجهز به اینترنت 2 ساله رایگان شده اند و حتی مدارس روستایی و صعب العبور مانند کوه لهرو نیز از این طرح بی بهره نبوده اند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها