موج
کدخبر : ۳۴۳۹۰۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-343909

با تاکید بر دولت الکترونیک؛

بازرس کل استان یزد گفت: در این زمان با وضعیت و گسترش دولت الکترونیک به خصوص در مراکز خدمات رسان، صف ایستادن ارباب رجوع و مردم در این مرکز نامناسب بوده و مردم نباید در هیچ شرایطی برای گرفتن خدمات در صف بایستند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، حجت الاسلام اکبر طالبی بازرس کل استان یزد و هیات همراه به صورت سرزده و بدون اطلاع قبلی ضمن بازدید از بخش های مختلف مرکز تعویض پلاک شهرستان یزد به دیدار و گفت‌وگو با مردم پرداخته، و در جریان مسائل و مشکلات قرار گرفت.  

بازرس کل استان یزد با بیان اینکه حسب وظیفه ذاتی و شکایات و اعلامات واصله به این مرجع تصمیم به بازدید سرزده از این مرکز کردیم بیان نمود: اولا تشکر  و قدردانی می نمایم از زحمات مدیریت و پرسنل این مجموعه که شرایط بهتری را در راستای حفظ حرمت شهروندان و ارائه خدمات نسبت به قبل آماده نموده اند و تغییرات مناسبی را در نحوه ارائه خدمات به ارباب رجوع داشته اند ، لیکن نقطه ای که ما و مردم توقع دارند هنوز نرسیده است.

بازرس کل استان با اشاره به گسترش بحث دولت الکترونیک بیان نمود: در این زمان با وضعیت و گسترش دولت الکترونیک به خصوص در مراکز خدمات رسان، صف ایستادن ارباب رجوع و مردم در این مرکز نامناسب  بوده و مردم نباید در هیچ شرایطی برای گرفتن خدمات در صف بایستند.

بازرس کل استان گفت: مشکلاتی از قبیل شیوع ویروس کرونا و تعطیلی چند ماهه این مرکز و افزایش حجم تقاضاهای مردمی نباید دلیلی برای عدم رعایت حقوق شهروندی و تکریم ارباب رجوع باشد و بایستی خدمات را به نحوه روان، ساده، شفاف و با حفظ حرمت شهروندان به بهترین نحوه و سریعترین زمان صورت پذیرد.

ایشان نکاتی دیگر از قبیل عدم رعایت اصول بهداشتی براساس شیوه نامه ابلاغی، عدم رعایت فواصل جتماعی در صفوف پشت باجه ها، نبود مواد ضدعفونی را از مشکلات ملاحظه شده در این مرکز برشمردند و تذکراتی در خصوص اصلاح و رعایت آن ارائه نمود.  

بازرس کل استان در پایان بازدید بیان نمودند: امیدواریم ظرف ده روز آینده در راستای تکریم ارباب رجوع اصلاحاتی  از قبیل الکترونیکی نمودن  نوبت دهی به ارباب رجوع و دو شیفت نمودن ساعات کاری مرکز و اضافه نمودن تعداد باجه های خدمات رسان صورت گیرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها